سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۱۱ - پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶

امام جمعه شهرضا:

نباید اجازه دهیم صدای مردم زیر اغتشاشات مدفون شود

امام جمعه شهرضا گفت: نباید اجازه دهیم که صدای مردم زیر اغتشاشات مدفون شود، باید صدا مردم را بشنویم و مطالبات آن‌ها را برآورده کنیم.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی در جلسه ستاد تسهیل ارائه خدمات به شهروندان با بیان اینکه مردم جامعه در شرایط فعلی معضلات زیادی دارند که باید برای رفع آن‌ها تلاش کنیم، اظهار کرد: نباید اجازه دهیم که صدای مردم زیر اغتشاشات مدفون شود، باید صدا مردم را بشنویم و مطالبات آن‌ها را برآورده کنیم.

وی اخذ مالیات‌های سنگین را باعث نارضایتی مردم دانست و افزود:مبنای اخذ مالیات خوداظهاری مؤدیان است، اما برخلاف دارایی اعلام شده از سوی آنان مبنای اخذ مالیات بر اساس مبالغ پرداختی در سال‌های قبل محاسبه می‌شود.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه مسئولان اداره امور مالیاتی باید بدانند که مالیات‌ها باید از درآمد مؤدیان اخذ شود تأکید کرد: متاسفانه در شرایطی که به علت رکود اقتصادی حاکم بر بازار افراد هیچ درآمدی نداشته‌ اند باز هم از آنان مالیات گرفته می‌شود.

یعقوبی با تأکید بر ضرورت شفاف‌سازی در عملکرد مدیران و اداره امور، عنوان کرد: اگر با صداقت و بر اساس شفاف‌سازی با مردم سخن نگوییم ممکن است حوادث اخیر باز هم تکرار شود.

وی گفت: اگر دوستدار انقلاب و مردم هستیم باید مشکلات مردم را حل کنیم، نباید جریانات اخیر را تنها در قالب اغتشاش تفسیر کنیم و حرف مردم را نادیده بگیریم.

به گزارش شهرضانیوز این جلسه به پیشنهاد و پیگیری امام جمعه شهرضا برای حل مشکلات مردم این شهرستان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.