سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۰۹ - چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا خبرداد؛

افتخارآفرینی دانشگاه شهرضا در جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه های آزاد استان اصفهان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا، گفت: دانشگاه آزاد شهرضا توانست در جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان چهارعنوان افتخار پژوهشی در فعالیت های مختلف کسب کند.

به گزارش شهرضانیوز؛ علی شریف زاده در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، با اشاره به موفقیت دانشگاه آزاد شهرضا در جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان، اظهار کرد: این جشنواره پس از برگزاری برنامه های هفته پژوهش در واحد های دانشگاهی استان اصفهان برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا با بیان اینکه دانشگاه آزاد شهرضا توانست در این جشنواره چهارعنوان افتخار پژوهشی در فعالیت های مختلف کسب کند، تصریح کرد: این حشنواره در دانشگاه آزاد اصفهان برگزار شده بود.

وی ادامه داد: مرکز تحقیقات شیمی رازی دانشگاه آزاد شهرضا و علیرضا نظام زاده_عضو هیئت علمی شیمی این واحد_ به عنوان مرکز تحقیقاتی برگزیده و پژوهشگر برتر و برگزیده دانشگاه های استان انتخاب شدند.

شریف زاده در ادامه به موفقیت مجله کاتالیست «Iranian Journal Of Catalisis» در این جشنواره، خاطرنشان کردک این مجله داشنگاه شهرضا توانست به عنوان مجله علمی برتر در این جشنواره انتخاب شود.

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا ادامه داد: همچنین  طرح فناوری «تولید صنعتی پلاستی سایزر اپدکسی بر پایه روغن گیاهی» که یکی از طرح های دانش بنیان دانشگاه است به عنوان طرح فناوری تجاری شده برگزیده در این نمایشگاه انتخاب شد.

وی با اشاره به دیگر افتخارات دانشگاه آزاد شهرضا در طول سال های گذشته، عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در سال های گذشته نیز رتبه ۹ کیفیت آموزش و پژوهش را کسب کرده بود که نشان دهنده جایگاه علمی خوب این دانشگاه است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.