سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۳۸ - دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶

رئیس اداره هواشناسی شهرضا:

میزان بارش ۲۴ساعت گذشته شهرضا به ۹.۸ میلی متر رسید/ کاهش ۷۴ درصدی بارش ها نسبت به میانگین بلند مدت

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان این که میزان بارش ۲۴ ساعت گذشته شهرضا به ۹.۸ میلی متر رسید، گفت: این میزان بارش ۵۹ درصد نسبت به سال گذشته و ۷۴ درصد نسبت به میانگین بلند مدت کاهش نشان می دهد.

به گزارش شهرضانیوز؛ ستار سبزعلی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به فعالیت سیستم بارش در شهرضا که منجر به بارش اولین برف زمستانی در سال جاری شد، اظهار کرد: میزان بارش ۲۴ ساعت گذشته شهرضا به ۹٫۸ میلی متر رسید.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان اینکه جمع بارش سال زراعی جاری ۱۱میلی متر بوده است، تصریح کرد: این میزان بارش ۵۹ درصد نسبت به سال گذشته و ۷۴ درصد نسبت به میانگین بلند مدت کاهش نشان می دهد.

وی در رابطه با بارش ۲۴ ساعت گذشته در سطح استان، عنوان کرد: فریدونشهر با ۴٫۵ میلی متر، نجف آباد با ۰٫۶ میلی متر، اصفهان با ۰٫۲ میلی متر، گلپایگان با ۰٫۲ میلی متر، داران با ۰٫۶ میلی متر، سمیرم  با ۰٫۲، نایین با یک میلی متر، اردستان با ۰٫۳ میلی متر، مبارکه با ۰٫۶ میلی متر و خوانسار با ۱۴٫۶ میلی متر، شهرستان های دارای بارش در طول ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

سبزعلی ادامه داد: شهرضا براساس پیش بینی ها در ۲۴ ساعت آینده قسمتی ابری و مه آلود همراه با افزایش ابر و وزش باد و احتمال بارش پراکنده خواهد بود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.