سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۰۵ - شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶

در بیانیه تشکل دانشجویی اندیشه سبز علوی آمده است؛

تلاش عناصر فرصت طلب و وابسته به بیگانه برای به آشوب کشاندن کشور/ مسئولان خواسته های به حق مردم را پیگیری کنند

در هفته ی گذشته شاهد بودیم یک سری عناصر فرصت طلب که همیشه سعی در به حاشیه کشاندن مطالبات قانونی مردم همیشه در صحنه ایران دارند با ایجاد خرابی و اغتشاش موجبات ناامنی برای مردم شریف ایران و خوشنودی دشمنان قسم خورده ی ایران اسلامی را فراهم کردند.

به گزارش شهرضانیوز؛ تشکل دانشجویی اندیشه سبز علوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا همزمان با آشوب ها و اغتشاشات اخیر بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«همه، ملت اسلام و تابع قرآن و از گروه زحمتکشان این کشور هستید. انقلاب اسلام، این انقلاب مهم اسلامى، رهین کوششهاى این طبقه است؛ طبقه محروم، طبقه گودنشین، طبقه‏اى که این نهضت را به ثمر رساند و توقعى هم نداشت. من شما طبقه گودنشینان را از آن کاخ‏نشینان بالاتر مى‏دانم؛ اگر آنها لایق این باشند که با شما مقایسه بشوند.»

امام خمینی (رحمه الله علیه)

بدون شک صاحبان اصلی این مملکت اسلامی مردم مستضعف و کوخ نشین هستند و بنا بر آیه پنجم سوره مبارکه قصص «وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ» بدون شک یکی از مهمترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران احقاق حقوق مردم مستضعف که صاحبان اصلی این انقلابند می باشد .

در هفته ی گذشته شاهد بودیم مردمی که به حق خواستار احقاق حقوق خود بودند و اعتراض خود را به برخی کاستی ها  اعلام کردند که متاسفانه یک سری عناصر فرصت طلب که همیشه سعی در به حاشیه کشاندن مطالبات قانونی مردم همیشه در صحنه ی ایران دارند با ایجاد خرابی و اغتشاش موجبات ناامنی برای مردم شریف ایران و خوشنودی دشمنان قسم خورده ی ایران اسلامی  را فراهم کردند لذا ضمن اعلام انزجار و تنفر از اقدامات ساختار شکنانه و دشمن شاد کن ایشان، و اعلام حمایت از راهپیمایی های گسترده ی مردمی در تأیید همه جانبه از تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مصرح در قانون اساسی به خصوص اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه بنابر جنبش مطالبه گری دانشجویی که در سال های اخیر بار ها در سخنان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مورد تأکید بوده است ما دانشجویان ایران خواستار مطالبات دیگری نیز هستیم

  • توجه بیش از پیش مسئولین ممکلتی به اقتصاد مقاومتی با توجه به هدایت های مقام معظم رهبری
  • احقاق حقوق مردم ضرر دیده در موسسات مالی واعتباری
  • ایجاد راه حل های کوتاه مدت و بلند مدت در بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم و جلوگیری از گرانیها
  • ایجاد اشتغال برای جوانان و فارغ التحصیلان
  • برخورد قاطع و شفاف با مفسدین اقتصادی و سوء استفاده کنندگان از بیت المال و گزارش آن به ملت قهرمان ایران اسلامی
  • رفع برخی تبعیض ها و پرداخت های نا برابر (حقوق های نجومی)
  • نظارت جدی ،موثر و مستمر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تحقق خواسته های بحق مردم شریف ایران

در پایان بار دیگر تاکید می کنیم که به هیچ وجه اعتراضات مردم مسلمان ایران اسلامی به قصد ایجاد اغتشاش نبوده و مردم شهید پرور ایجاد اشتغال و رفع گرانی و برخی فسادها را از مسئولین خواستارند .

تشکل دانشجویی اندیشه سبز علوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا»

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.