سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۴۰ - شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

راه یابی جودوکار شهرضا به اردوی تیم ملی/ حضور دو تکواندوکار استان در اردوی استعدادیابی تیم های ملی کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به راه یابی جودوکار شهرضا به اردوی تیم ملی، گفت: این اردو از تاریخ ششم دی ماه به مدت ۱۰ روز در سالن جودو مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران درحال برگزاری است.

به گزارش شهرضانیوز؛ علی نقی انصاری پیش از ظهر امروز در حاشیه نماز جمعه شهرضا در جمع خبرنگاران  با اشاره حضور دو ژیمناستیک کار شهرضا در کارگاه «ژیمناستیک برای همه»، اظهار کرد: این کارگاه آموزشی برای اولین بار  در استان اصفهان برگزار شد و بالغ بر ۱۰۰ نفر از بانوان در این کارگاه شرکت کردند.

حضور ژیمیناستیک کاران شهرضا در کارگاه «ژیمناستیک برای همه»
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه یکی از جدیدترین شاخه های جدید این رشته به شمار می رود، تاکید کرد: این رشته به تازگی در ایران بطور رسمی راه اندازی شده و رونق گرفته است.

بانوی تکواندوکار شهرضا در دوره داوری کیوروگی درجه دو کشور شرکت کرد

وی در ادامه با اشاره به حضور تکواندوکار شهرضایی در دوره داوری کیوروگی درجه دو کشور، عنوان کرد: این دوره از آموزش ها به مدت چهار روز در استان خراسان رضوی برگزار می شود، تصریح کرد: حمیده نره ای بانوی تکواندوکار شهرضا توانست در این دوره شرکت کند.

برگزاری ویژه برنامه دختران و مادران ورزش دوست در حوزه حضرت معصومه(س)

انصاری خبر از برگزاری ویژه برنامه دختران و مادران ورزش دوست در حوزه حضرت معصومه(س)داد و عنوان کرد: این برنامه به همت نائب رئیس هیئت روستایی شهرضا و مسئول تربیت بدنی حوزه حضرت معصومه (س) تحت عنوان «ورزش و سلامتی» اجرا شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه زهرا جعفری از هیئت ورزش های بومی و محلی در این برنامه حضور داشت، خاطرنشان کرد: در این برنامه که دوازدهم دی ماه برگزار شد، ۵۵ دارت انداز به مصاف هم رفتند که در نهایت در رده های سنی ۳۰، ۴۰ و ۵۰  سال ثریا رحیمی، مرضیه ترابی و کبری سمیرمی نژاد مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: هم چنین در رده های سنی ۶۰ و ۷۰ سال زهرا جعفری و لیلا منصوریان مقام های اول تا دوم را کسب کردند و عاطفه حسینی راد و زهرا کیانی سوم مشترک شدند.

وی با بیان اینکه به نفرات برتر از طرف حوزه حضرت معصومه (س) جوایز ارزنده اهدا شد، گفت: برپایی ایستگاه سلامت «کنترل فشار خون و وزن» از حواشی این نشست بود.

راه یابی جودوکار شهرضا به اردوی تیم ملی

انصاری با اشاره به راه یابی جودوکار شهرضا به اردوی تیم ملی، اظهار کرد: این اردو از تاریخ ششم دی ماه به مدت ۱۰ روز در سالن جودو مجموعه ورزشی شهید کبکانیان درحال برگزاری است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا تاکید کرد: ایمان نیک اقبال، جودکار باسابقه و شایسته شهرضا وزن ۸۱- کیلوگرم در کنار سه جودوکار دیگر از استان اصفهان به این اردو دعوت شد.

حضور دو تکواندوکار استان در اردوی استعدادیابی تیم های ملی کشور

وی همچنین خبر از برگزاری اردوی استعدادیابی و پشتوانه سازی تیم های ملی کشوری داد و گفت: حمیدرضا پاپی  نوجوان باآتیه شهرضا به این اردو که از ۲۶ دی ماه در مجموعه شیرودی تهران برگزار می شود، دعوت شده و با حریفان خود از سراسر ایران به رقابت می پردازد.

انصاری ادامه داد: دو نفر از استان اصفهان در این اردو حاضر شده اند.

برگزاری اردوی کوهپیمایی هیئت روستایی شهرضا در کوه بیستون

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا به برگزاری اردو کوهپیمایی در کوه بیستون به همت هیئت روستایی شهرضا، اظهار کرد: هیئت روستایی شهرضا به منظور تحقق شعار «نه به اعتیاد؛ آری به حفظ محیط زیست» گروه «ورزش و سلامت طایفه رحیملو»  را تشکیل داد.

انصاری با بیان اینکه این شعار، شعار سال ۹۶ هیئت روستایی شهرستان شهرضا است، خاطرنشان کرد: جمعی از جوانان طایفه رحیملو از ایل قشقایی که در بیشتر برنامه های هیئت به ویژه المپیادهای ورزشی روستائیان و عشایر حضور فعال داشته اند برای عینیت بخشیدن به شعار سال هیئت و حفظ سلامتی و نیز حفظ محیط زیست، گروهی را بنام گروه «ورزش و سلامت طایفه رحیملو»  تشکیل داده اند.

وی ادامه داد: این گروه در روزهای مختلف و به مناسبت های گوناگون برنامه های کوه پیمایی، پیاده روی، بازی های  بومی و محلی از جمله دال پلان، داژبال، تیراندازی با تفنگ بادی، تیرکمان سنتی را برگزار می کنند که مورد استقبال قرار گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا تاکید کرد: مدیریت این گروه ورزشی را فعالان فرهنگی ورزشی خلیل رضایی رحیمی و حسین مردانلو  بر عهده دارند.

وی عنوان کرد: مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی و دال پلان هم بین اعضاء حاضر برگزار و از نفرات برتر با اهدا جوائز تقدیر شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.