سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۳۰ - چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶

عضو کمیسیون جتماعی مجلس شورای اسلامی:

در این شرایط بیش از هرچیزی نیازمند وحدت هستیم

عضو کمیسیون جتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب و تشکل های سیاسی باید اختلافات را کنار گذاشته و توجه کنند که در این شرایط که برخی از دشمنان قصد سوء ستفاده از موقعیت را دارند بیش از هرچیزی نیازمند وحدت هستیم.

سمیه محمودی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: اعتراض به مشکلات اقتصادی نظیر تورم و بیکاری حق طبیعی مردم است اما بیان این اعتراضات نباید به گونه ای باشد که دشمنان انقلاب را خوشحال کند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران حاصل خون هزاران شهید است که جان پاک خود را برای استقرار این نظام تقدیم کرده اند بنابراین نباید اجازه دهیم که این شرایط آسیبی به آن وارد کند.

عضو کمیسیون جتماعی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: احزاب و تشکل های سیاسی باید اختلافات را کنار گذاشته و توجه کنند که در این شرایط که برخی از دشمنان قصد سوء ستفاده از موقعیت را دارند بیش از هرچیزی نیازمند وحدت هستیم.

محمودی اظهار کرد: مردم حق دارند مطالبات خود را مطرح کنند، اما بیان مطالبات به شیوه ای که به اموال عمومی آسیب برسد و برخی افراد قصد سوء استفاده از موقعیت را داشته باشند محکوم است.

وی بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز باید به رسالت نمایندگی خود عمل و ضمن کمک به دولت برای حل معضلات اقتصادی، لایحه بودجه را به نفع مردم اصلاح کنند زیرا آنان نماینده مردم هستند نه نماینده دولت.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.