سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۲۰ - سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا خبر داد:

راهپیمایی مردمی در محکومیت ناآرمی‌ها در شهرضا

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا گفت: مردم شهرضا فردا چهارشنبه در محکومیت ناآرامی‌های اخیر راهپیمایی می‌کنند.

به گزارش شهرضانیوز، محمدحسین داراب عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا اظهار کرد: برخی از مشکلات همچون اعمال تحریم های اقتصادی ، وقوع بلایای طبیعی همچون زلزله که در غرب کشور باعث خسارات زیادی جانی و مالی شد و همچنین استمرار خشکسالی باعث شد تا به دولت و مردم فشارهای زیادی وارد شود.

وی ادامه داد: حق طبیعی مردم برخورداری از رفاه اجتماعی و اقتصادی و آرامش و امنیت است و دولت نیز به عنوان منتخب ملت و جزئی از آنان تلاش می کند تا این وسایل را برای آن ها فراهم کند.

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا تأکید کرد: سازماندهی و فعالیت شبکه های اجتماعی در خارج از کشور و سوء استفاده دشمنان ضد انقلاب از این شبکه ها باعث اعمال برخی محدودیتهای در آن شد.

داراب تصریح کرد: به جهت محدودیت های ایجاد شده در شبکه های اجتماعی از مردم عذرخواهی می کنیم اما این محدودیت ها تا رفع خطر و برقراری امنیت کامل باقی خواهد ماند.

وی تأکید کرد: والیدن باید مراقب فرزندان خود باشند تا فریب دشمنان را نخورند، والدین وظیفه دارند دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای جوانان و نوجوانان تشریح کنند تا شبهات ایجاد شده آنان را منحرف نکند.

سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا اظهار کرد: اگر تجمعی برگزار شد مردم فهیم و دانا و انقلابی باید فورا از آن دور شوند، در تجمعات اخیر در شهرضا شمار بسیار اندکی قصد سوء استفاده از شرایط را داشتند و سایر مردم تنها نظاره‌گر این وضعیت بودند که باید از از عمل خودداری شود.

داراب تأکید کرد: در حال حاضر با تلاش شبانه روزی نیروزیهای امنیتی و انتظامی نظم و امنیت کامل در شهرستان وجود دارد.

وی گفت: مردم شهرضا روز چهارشنبه در محکومیت اغتشاشات اخیر در این شهرستان راهپیمایی می کنند تا به این وسیله ارادت خود را به ارزش های انقلاب و نظام اسلامی نشان دهند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا نیز در این جلسه اظهار کرد: در روزهای اخیر عده ای اعتشاش گر و آشوب گر قصد سوء استفاده از تجمعات مردمی را داشته اند.

مرتضی ملکیان بیان کرد: اغتشاش گران قصد دارند تا تجمعات مردمی را به انحراف بکشانند پس باید مراقب دسیسه های دشمنان باشیم.

وی عنوان کرد: کسانی که مطالباتی دارند و انتظار رفع مشکلت را دارند نباید اینگونه بیان کنند بلکه باید از شیوه های قانونی برای بیان مطالبات استفاده کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا اظهار کرد: تجربه انقلابی ثابت کرده است حضور مردم در صحنه خنثی کننده توطئه های دشمنان است.

بر اساس این گزارش ، راهپیمایی مردم شهرضا در اعتراض به اعتشاشات اخیر ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۲ دیماه از میدان تاسوعا به سمت میدان حر شهر شهرضا برگزار خواهد شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.