سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۲۴ - دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا:

تیم اریس در صدر جدول رقابت های مرحله اول لیگ نجات غریق استان قرارگرفت/ برد تیم شهید همت شهرضا در هفته هفتم لیگ برتر آسیا ویژن

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبر از برگزاری لیگ غریق نجات استان در شهرضا داد و گفت: اریس در این مرحله از رقابت ها در بین هشت تیم شرکت کننده در صدر جدول قرار گرفت.

به گزارش شهرضانیوز؛ علی نقی انصاری عصر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین تغییر و تحولات ورزشی شهرضا در طول هفته جاری، اظهار کرد: هفته دوم لیگ دسته یک والیبال نوجوانان استان اصفهان بین دو تیم آرال شهرضا و هیئت والیبال نجف آباد در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد شهرضا در روز جمعه مورخ  هشتم دی ماه برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه تیم آرال شهرضا موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم نجف آباد را شکست دهد، خاطرنشان کرد: این رقابت ها به  میزبانی تیم آرال به مربیگری کمال محبی پور و مدیریت محمدرضا ربیعی و مساعدت رئیس و مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد واحد شهرضا برگزار شد.

قهرمانی تیم هفت سنگ هیأت روستایی شهرضا در رقابت های بانوان منطقه جنوب استان

وی با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات هفت سنگ بانوان منطقه جنوب استان اصفهان گرامیداشت ۹ دی، عنوان کرد: اولین دوره مسابقات هفت سنگ بانوان منطقه جنوب استان اصفهان گرامیداشت ۹ دی با عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» با حضور نائب رئیس هیئت روستایی استان در محل سالن مصدق شهرضا روز پنجشنبه هفتم دی ماه برگزار شد.

انصاری ادامه داد: پس از انجام ۱۶ مسابقه به صورت دوره ای تیم های شهرضا و سمیرم با اقتدار بر سکوی اول و دوم ایستادند و به لیگ برتر راه یافتند.

اریس در صدر جدول رقابت های مرحله اول لیگ نجات غریق استان اصفهان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبر از برگزاری لیگ غریق نجات استان در شهرضا داد و عنوان کرد: مرحله اول لیگ نجات غریق استان اصفهان جام شهدای غواص با شرکت هشت تیم به میزبانی استخر دریا شهرضا برگزار شد.

وی ادامه داد: اولین مرحله لیگ نجات غریق استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غواص روز جمعه مورخ  هشتم دی ماه ۹۶ به میزبانی هیئت نجات غریق شهرستان شهرضا  در محل استخر دریا  برگزار شد.

انصاری با بیان اینکه اریس در این مرحله از رقابت ها در بین هشت تیم شرکت کننده در صدر جدول قرار گرفت، گفت: تیم های انقلاب، مهرگان، فلاورجان و شهرضا در جایگاه دوم تا پنجم قرار گرفتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: در حاشیه این رقابت ها با حضور رئیس هیأت نجات غریق استان از اکبر کاظمیان از اساتید غواص و منجی غریق دوران دفاع مقدس و از شهید زنده  جنگ از اسرای غواص در عملیات کربلای چهار تجلیل شد.

وی تاکید کرد: هم چنین از محمدرضا روحانی و حسین صفی  از پیشکسوتان رشته نجات غریق شهرضا و پیمان گرامی مسئول کمیته مسابقات، محمدرضا عدالت و محمدرضا نیک اقبال نیز در این مسابقات تقدیر به عمل آمد.

 برد شیرین تیم شهید همت شهرضا در هفته هفتم لیگ برتر آسیا ویژن استان

انصاری با اشاره به برگزاری مسابقات هفته هفتم از مسابقات لیگ برتر آسیا ویژن استان اصفهان در شهرضا، تاکید کرد: هفته هفتم از مسابقات لیگ برتر فوتبال آسیا ویژن استان اصفهان پنجشنبه هفتم دی ماه بین دو  تیم شهید همت شهرضا و اصفهان پلاست به میزبانی ورزشگاه تختی شهرضا برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: تیم شهید همت شهرضا در یک دیدار با امتیاز یک بر صفر با گل پدرام پیش دار به برتری دست یافت.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.