سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۰۹ - شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶

استاد حوزه و دانشگاه:

شهرضا در همه صحنه های انقلاب پیش قدم بوده است/ تلاش همه جانبه دشمن برای مقابله با ایران اسلامی

مدرس حوزه و دانشگاه، گفت: شهرستان شهرضا در پیشبرد اهداف انقلاب و مبارزه با سلطه جزء اولین شهرستان های کشور ایران بود و در روز هشتم دی ماه با حضور در خیابان ها و تظاهرات علیه فتنه گران بار دیگر این موضوع را ثابت کرد.

به گزارش شهرضانیوز؛ حجت الاسلام علی صغیرا شامگاه جمعه در آیین تجلیل از خادمان افتخاری آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) با گرامیداشت حماسه ۹ دی و روز بصیرت به عظمت حماسه ۹ دی پرداخت و اظهار کرد: مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه کشور ایران اسلامی جلوی فتنه و فتنه گران در این روز ایستادگی کردند.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مردم شهرستان شهرضا در مقابل سلطه و سلطه طلبان و مبارزه با استکبار و استبداد همیشه پیش قدم بودند، تصریح کرد: سرنگونی حکومت سلطه با پایین کشیدن مجسمه شاه به عنوان اولین شهرها در این زمینه و تظاهرات علیه حکومت مستبد شاهنشاهی در دوران طاغوت نمونه هایی از این پیش قدمی مردم شهرستان شهرضا است.
وی عنوان کرد: شهرستان شهرضا در پیشبرد اهداف انقلاب و مبارزه با سلطه جزو اولین شهرستان های کشور ایران بود و در روز هشتم دی ماه با حضور در خیابان ها و تظاهرات علیه فتنه گران بار دیگر این موضوع را ثابت کرد.
حجت الاسلام صغیرا با اشاره به حملات شدید دشمن علیه جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: امروز دشمن با تمام توان خود در مقابل جمهوری اسلامی ایستاده و با تمامی امکانات به این دشمنی پافشاری می کند.
کارشناس مسائل اجتماعی در قسمتی از صحبت هاب خود به اهمیت خانواده اشاره کرد و گفت: فضای مجازی  آسیب هایی را به نهاد خانواده در طول سال های گذشته زده است.
در این مراسم حیدر محمدی عضو هیئت امنا و اولین مسئول خادمان افتخاری آستان امامزاده شاهرضا(ع) ضمن ارائه خاطراتی از اولین خادمان افتخاری و نحوه تشکیل و عضو گیری خادمان افتخاری در آستان مقدس امامزاده شاهرضا پرداخت.
عضو هیات امنا آستان امامزاده شاهرضا(ع) با اشاره به اینکه خادمی آستان مقدس امامزاده شاهرضا افتخار بزرگی برای تمامی خدام عزیز است یاد و خاطره خدام افتخاری درگذشته را زنده نگه داشت.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از رشادت های جانباز مدافع حرم شهرستان شهرضا محمد امین رضایی با اهدا جوایز به ۴۰ نفر از خدام افتخاری برگزیده تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.