سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۲۸ - شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا:

شهرضا قهرمان مسابقات هفت سنگ جنوب استان اصفهان/ سمیرم و شهرضا جواز حضور در لیگ برتر را کسب کردند

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا، با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات هفت سنگ بانوان منطقه جنوب استان اصفهان، گرامیداشت ۹ دی، گفت: تیم های شهرضا و سمیرم در این مسابقات اول و دوم شدند و به لیگ برتر راه یافتند.

به گزارش شهرضانیوز؛‌ روح الله رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات هفت سنگ  بانوان منطقه جنوب استان اصفهان گرامیداشت روز نهم دی، اظهار کرد: این دوره از مسابفات با حضور رئیس و مسئول روابطه عمومی اداره ورزش و جوانان شهرضا، رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی و نائب رئیس این هیئت و مسئول دفتر هیئت روستایی استان برگزارشد.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرضا با بیان اینکه این مسابقات به میزبانی شهرضا در سالن شهید مصدق مجموعه ورزشی تختی در روز پنجشنبه هفتم دی ماه برگزار شد، خاطرنشان کرد: تیم های برتر مسابقات هفت سنگ بانوان منطقه جنوب استان اصفهان در این دوره مشخص و تیم های برتر به لیگ برتر و لیگ دسته یک هفت سنگ بانوان استان اصفهان راه یافتند.

وی ادامه داد: در این رقابت ها شهرستان های مبارکه، دهاقان، سمیرم، فلاورجان و شهرضا حضور داشتند که تیم های شهرضا و سمیرم اول و دوم شدند و به لیگ برتر راه یافتند.

رضایی عنوان کرد: تیم های دهاقان و مبارکه سوم و چهارم این دوره از مسابقات شدند و جواز حضور در لیگ دسته یک استان را کسب کردند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی افزود: مسابقات به صورت دوره ای با برگزاری ۱۶ مسابقه خاتمه یافت.

وی در رابطه با ترکیب تیم شهرضا در این مسابقات گفت: اعضای تیم ستاره طلایی هیئت بومی محلی شهرضا را خانم ها زهرا واعظی، مژده ابراهیمی، زهره واعظی، کیمیا نادریان، زهرا نادری دره شوری و شهره محمودی تشکیل می دادند.

رضایی با بیان اینکه مربی تیم هم زهرا جعفری، نائب رئیس هیئت روستایی بود، تصریح کرد: سهیلا جعفری و مژگان ریاحی داور مسابقات، مسئول پذیرش تیم ها حلیمه علیزاده و پرستاری و کمک های اولیه نیز برعهده فائزه علیزاده بود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.