سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۵۹ - جمعه ۰۸ دی ۱۳۹۶

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا:

حرکت مردم در نهم دی اقدامی آتش به اختیار بود/ فتنه خط قرمز نظام است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، گفت: رهبر معظم انقلاب در طول ۸ سال گذشته بالغ بر ۲۰۰ مرتبه در رابطه با فتنه ۸۸ سخنرانی نموده و فتنه را خط قرمز انقلاب و نظام اسلامی دانسته اند که تمام مسئولان این خط قرمز را رعایت کنند.

سرهنگ جواد داستانی، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به حضور در ایام هفته بصیرت و سالروز حماسه نهم دی ماه، اظهار کرد: مردم ایران در روز نهم دی ماه ۸۸ طومار فتنه گران را در هم پیچیدند و همه ی نقشه های دشمنان غربی و ایادی آن ها در داخل کشور را نقش بر آب کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با بیان اینکه مردم شهر شهرضا و استان اصفهان همواره در طول انقلاب اسلامی نشان داده اند که بصیرتی مثال زدنی در سطح کشور دارند، عنوان کرد: مردم بصیر شهرستان شهرضا، یک روز زودتر از مردم کشور و در تاریخ هشتم دی ماه با تجمع در میدان مرکزی شهر، خواستار محاکمه سران فتنه شده و عمل فتنه گران در هتک حرمت به مساجد، امام حسین(ع) و سوگواران حضرت و نیز امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای را، محکوم کردند.
فتنه گران انتخابات را بهانه ای برای حمله به اصل نظام می دانستند
وی با بیان اینکه سیر حوادث در طول سال ۸۸ نشان دهنده برنامه ریزی دشمن پیش از شروع انتخابات برای ایجاد فتنه در کشور بود، یادآور شد: خود فتنه گران در شعارهایی که در طول سال ۸۸ می دادند، انتخابات را بهانه ای برای حمله به اصل نظام معرفی می کردند.
سرهنگ داستانی با بیان اینکه اعلام پیروزی پیش از موعد یکی از سران فتنه، ادعای احتمال تقلب و اینکه در صورت تقلب طرفداران به خیابان ها بیایند، همه نشان دهنده برنامه ریزی دشمنان داخلی و خارجی برای براندازی نظام بود و تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در روزهای آغازین فتنه، به عنوان پدری مهربان به سران فتنه نصیحت می کردند که به مر قانون پایبند باشند و اگر اعتراضی دارند از طریق قانون پیگیری کنند و از طرفی شورای نگهبان نیز اعلام آمادگی کرد تا در صورت اعتراض نامزدها صندوق های آراء مورد نظر را بازشماری نماید.
هیچ یک از سران فتنه برای ثبت دعاوی خود به شورای نگهبان مراجعه نکردند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، ادامه داد: اما با این وجود هیچ یک از سران فتنه برای ثبت دعاوی خود مراجعه ای نداشتند و بر ادعاهای پوچ خود بدون ارائه هیچ گونه دلیلی اصرار ورزیدند.
وی با بیان اینکه سخنرانی های تاریخی امام خامنه ای در نماز جمعه پس از انتخابات سال ۸۸ تکلیف همگان را مشخص کرد، خاطرنشان شد: صحبت های رهبر معظم انقلاب در این روز فصل الخطابی برای همه بود و مردم فهیم و آگاه ایران، مرز خود را با فتنه گران مشخص کردند.
سرهنگ داستانی با بیان اینکه پس از این نماز جمعه سران فتنه به جای این که دست از اقدامات خود بردارند با صدور بیانیه های متعدد بیش از پیش به فتنه دامن زدند، تصریح کرد: عده ای آشوب گر در لباس مردم عادی در این ایام به خیابان ها ریختند و به اموال عمومی آسیب رسانده و به دنبال از بین بردن امنیت در سطح شهرهای کشور بودند.
رسانه های خارجی در طول این فتنه حمایت همه جانبه ای از فتنه گران داشتند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با بیان اینکه رسانه های خارجی در طول این فتنه حمایت همه جانبه ای از فتنه گران داشتند و ایران را به عنوان یک کشور آشوب زده در جهان معرفی می کردند، گفت: در طول ۸ ماه فتنه فتنه گران، در ایران دشمنان قسم خورده ایران از سلطنت طلب ها تا منافقان، دموکرات ها و غرب گرایان و صهیونیسم جهانی، آمریکا و کشورهای مرتجع منطقه، علی رغم همه ی تفاوت هایی که داشتند برای هدف واحدی به نام یاری فتنه گران و براندازی نظام جمهوری اسلامی دور یک میز نشستند.
سرهنگ داستانی با بیان اینکه هر چه زمان پیش می رفت مردم ایران بیشتر از گذشته با ماهیت فتنه گران آشنا شدند، خاطرنشان کرد: تغییر شعار های اصیل انقلاب از جمله مرگ بر آمریکا، حرمت شکنی ماه مبارک رمضان و حضور در راهپیمایی روز قدس با بطری های آب و سردادن شعار نه غره و نه لبنان، حمله به عزادران امام حسین(ع) و مردم عادی در روز عاشورا، حمله به بسیجیان دلاور و زنان محجبه، به آتش کشیدن مساجد و حسینیه ها و اهانت به عکس امام خمینی(ره) و امام خامنه ای و پرچم امام حسین(ع) از جمله اقداماتی بود که این فتنه گران در طول هشت ماه فتنه در کشور انجام دادند و طینت پلید خود را برای مردم ایران آشکار کردند.
سران فتنه به جای اعلام برائت از آشوب گران حمایت می کردند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با بیان اینکه سران فتنه در طول این مدت به جای برائت از این اعمال، از آشوب گران حمایت کرده و در بیانیه های مختلف آن ها را به ادامه فتنه دعوت می کردند، خاطرنشان کرد: سرانجام صبر مردم شهرضا و استان اصفهان در هشتم دی ماه و به دنبال آن در سایر نقاط کشور در نهم دی ماه به اتمام رسید و در یک حرکت آتش به اختیار و کاملا مردمی و با تظاهراتی میلیونی که همه جهان را انگشت به دهان گذاشت، جواب این هشت ماه توهین فتنه گران به اسلام، انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را دادند.
فتنه خط قرمز نظام است
وی با اشاره به صحبت های چند سال گذشته رهبر معظم انقلاب در رابطه با فتنه ۸۸ و نه دی، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در طول ۸ سال گذشته بالغ بر ۲۰۰ مرتبه در رابطه با فتنه ۸۸ سخنرانی فرمودند و فتنه را خط قرمز انقلاب و نظام اسلامی دانستند که تمام مسئولان باید این خط قرمز را رعایت نمایند.
سرهنگ داستانی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در کنار نکات بسیار مهمی که ایراد فرمودند، به ۹ دی نیز اشاره و تصریح فرمودند که روز نهم دی ماه با آن عظمت، روز پاسخ ملت به چنین بازی‌هایی و دفاع از ارزش‌های انقلاب و دین بود که البته امروز هم بحث پایداری بر ارزش‌ها وجود دارد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، تاکید کرد: در شرایط فعلی وظیفه همه ما پیروی از منویات مقام معظم رهبری و وحدت و انسجام برای حل مشکلات موجود در کشور است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.