سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۰۵ - پنج شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۶

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه:

دشمن به دنبال تغییر باورهای انقلابی مردم است/قوه قضاییه با کسی تعارف ندارد

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه گفت: دشمن به دنبال تغییر باورهای انقلابی مردم است اما بصیرت و درایت مردم نشان داده است که هر توطئه‌ای در مقابل آنها محکوم به شکست است دستگاه قضایی هم انقلاب را فدای هیچ کس نمی کند و با قطعیت رسالت خود را انجام می دهد.

به گزارش شهرضانیوز، محمد وحدتی امشب در مراسم روز بصیرت و میثاق با ولایت که در مسجد فاطمیه شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: برخی افراد قصد دارند فتنه ۸۸ را به فراموشی بسپارند و اینگونه وانمد کنند آن حوادث نوعی اختلاف نظر بوده که امروز باید فراموش شود.

وی، ادامه داد: استکبار جهانی امروز بسیار از مردم ایران ناراحت است زیرا مردم ایران در راهی قدم گذاشته‌اند که مورد تأیید اهل بیت بوده و زمینه ظهور امام زمان(عج) را فراهم می‌کند.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در آماده باش کامل هستند و قصد دارند تا از هر فرصتی در داخل و خارج کشور برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده کنند.

وحدتی، تأکید کرد: دشمنان ایران به دنبال مقابله با متحدان ایران در منطقه هستند، بشار اسد اگر از محور مقاومت خارج می‌شد و رابطه خود را با ایران قطع می کرد هرگز آسیب نمی دید در داخل کشور هم شرایطی که مردم تحمل می کنند به دلیل راهی است که انتخاب کرده اند.

وی، گفت: عربستان سعودی که کشور خود را به بدترین شکل ممکن اداره می کند قصد دارند هزینه دموکراسی در سوریه را پرداخت کند تا به این وسیله جایگاهی برای خود در نزد رهبران استکبار جهانی پیدا کند.

بزرگترین افتخار مردم ایران قیام لله است

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، اظهار کرد: مردم ایران قصد دارند تا زمینه بزرگترین تحول جهان یعنی ظهور امام زمان را فراهم کنند.

وحدتی، تأکید کرد: بزرگترین افتخار مردم ایران قیام لله است، راهی که ملت مسلمان ایران برگزیده اند مورد تأیید پیامبر اسلام و اهل بیت بوده است.

وی، گفت: اگر روزی سپاه اسلام به ایران حمله کرد امروز ملت مسلمان ایران معارف قرآن و حقایق دین را بهتر از اعراب فراگرفته اند و به آن عمل می کنند و به این وسیله پیش بینی پیامبر(ص) و حضرت علی(ع) به حقیقت پیوسته است.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، تصریح کرد: نوعی از اسلام در ایران است که استکبار جهانی به شدت با آن مقابله می کند و نوعی از اسلام در عربستان وجود دارد که اسراییل و آمریکا از آن حمایت می کنند.

ما در دوران دفاع مقدس تنها با عراق نجنگیدیم

وحدتی، در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: آمریکا هرگز گمان نمی کرد انقلاب اسلامی ایران بعد از پیروزی به مهمترین پایگاه ضد استکبری جهان تبدیل شود به همین دلیل از سالهای نخست بعد از پیروزی انقلاب دسیسه های خود را برای مقابله با آن آغاز کرد.

وی، گفت: ما در دوران دفاع مقدس تنها با عراق نجنگیدیم بلکه با همه کشورهای استکبارگری که به دنبال براندازی نظام سلامی بودند مقابله کردیم.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، تأکید کرد: بعد از همه دسیسه هایی که استکبار جهانی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی طرح ریزی و اجرا کرد امروز ایران به عنوان نخستین قدرت منطقه خواسته های خود را رهبران استکبار جهانی تحمیل می کند.

وحدتی، در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: دشمن به دنبال تغییر باورهای انقلابی مردم است آنان قصد دارند با استفاده از تدابیری که در جنگ نرم در پیش گرفته اند برای مقابله با ساختار قدرت در ایران برنامه ریزی کنند.

در جنگ نرم جای دوست و دشمن عوض می شود

وی، اظهار کرد: در جنگ نرم جای دوست و دشمن و جای زشت و زیبا عوض می شود و افراد جامعه بدون آنکه بدانند کاری می کنند که ثمره نهایی آن به زیان آنها است.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، تصریح کرد: عادی شدن طلاق ، پوشش نامناسب و آرایش غیر معمول از نتایج تأثیر تهاجم فرهنگی دشمن و هنجارشکنی آنه است.

مهمترین ویژگی مردم ایران التزام به ولایت فقیه است

وحدتی، گفت: دشمن پس از آنکه در همه توطئه های ضد انقلابی خود شکست خورد به این نتیجه رسید که ولایتمداری مردم و اینکه نتوانستند مردم را در اقدامی اعتراضی به خیابانها بیاورند بعث شکست آنها بوده است.

وی، گفت: در جرین فتنه ۸۸ دشمن تلاش کرد تا با طرح ریزی یک برنامه جامع جایگاه رهبری را خدشه دار کند و جوانان و مردم را به بهانه تقلب در انتخابات به خیابانها بیاورد.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، بیان کرد: دشمن از اینکه بتواند در برابر ایران سلامی اقدامی انجام دهد ناامید شده بود که ناگهان افرادی در داخل کشور جای پایی برای او باز کردند.

وحدتی، اظهار کرد: دانشگاه آریزونای آمریکا چند ماه قبل از فتنه سل ۸۸ اعلام کرد برای آنکه بتوانیم در برابر نظام اسلامی ایران مقابله کنیم باید با استفاده از نقاط قوتی که دارد به آن ضربه بزنیم به همین دلیل مشاهده می کنیم که در جریان فتنه ۸۸ سران حکومت به جای یزید و دشمنان اسلام و انقلاب در جایگاه اهل بیت معرفی شدند.

خدمات دولت نهم در تاریخ انقلاب رکورددار است

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: امروز احمدی نژاد اقداماتی انجام می دهد که جای سؤل برای برخی افراد است، در این مورد باید بگوییم که او تا وقتی خوب بود از او حمایت می کردیم.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، تأکید کرد: رهبری به علت پاکدستی، تلاش شبانه روزی و سفرهای استانی و خدمات گسترده به مردم از دولت نهم حمایت کردند، هنوز هم خدمات آن دولت در تاریخ انقلاب رکورددار است، اما در ابتدای دولت دهم رهبر معظم انقلاب هشدار دادند که مرقب باشید نیات شما تغییر نکند.

احمدی نژاد گرفتار غرور شده است

وحدتی، تأکید کرد: احمدی نژاد گرفتار غرور شده است و هرکس در این مسیر قرار گرفت خودش مقصر است.

وی، اظهار کرد: ما در سالهای اخیر با دو چهره از احمدی نژاد مواجه هستیم، نخست فردی که خدمات او در دولت نهم بسیار خوب بود و دوم فردی که قصد داشت با استفاده از دولت دهم برای فتح دولت یازدهم تلاش کند.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، بیان کرد: هدف احمدی نژاد از قهر یازده روزه و اصرار برای عزل حجت الاسلام مصلحی آن بود که در اوج قدرت از رهبری عبور کند و به این وسیله به شورای نگهبان فشار وارد کند تا اسنفدیار رحیم مشایی را برای انتخابات یازدهم تأیید کند.

وی، تصریح کرد: احمدی نژاد عقیده داشت که اصولگرایان توان اداره کشور را ندارند و اصلاح طلبان هم دین ندارند و تنها کسی که می تواند کشور را اداره کند اوست.

مشاور ارشد فرهنگی قوه قضاییه، تأکید کرد: قوه قضاییه با هیچ کس تعارف ندارد و انقلاب را فدای کسی نمی کند، در جریان عزل آیت الله منتظری و موسوی هم افرادی که سابقه انقلابی داشتند به همان سرنوشتی مبتلا شدند که امروز احمدی نژاد به آن گرفتار شده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.