سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۰۰ - دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶

رئیس هیئت ورزش های بومی و محلی شهرضا خبرداد؛

اعزام بانوان هیئت ورزش های بومی و محلی به اردو زیارتی- ورزشی مشهد مقدس/ تجهیز خانه ورزش روستای امامزاده علی اکبر به کتابخانه

رئیس هیئت ورزش های بومی و محلی شهرضا گفت: خانه ورزش روستایی امامزاده علی اکبر شهرضا به قفسه کتابخانه مجهز شده و ۳۰۰ جلد کتاب نیز برای این کار درنظر گرفته شده است.

روح الله رضایی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به دیدار دوستانه تیم والیبال بانوان ستاره طلایی هیئت روستایی شهرضا و شهدای شهرداری مشهد، اظهار کرد: بانوان والیبالیست شهرضا در این دیدار که هفته گذشته برگزارشد توانستند بر تیم والیبال مشهد به پیروزی برسند.

رئیس هیئت ورزش های بومی و محلی شهرضا با بیان اینکه این دیدار همزمان با اردوی زیارتی- سیاحتی و ورزشی تیم والیبال ستاره طلایی هیئت ورزش های روستایی شهرضا در مشهد مقدس برگزار شد، عنوان کرد: این سفر بانوان هیئت ورزش های بومی شهرضا به مدت هفت روز در شهر مقدس مشهد به طول انجامید.

وی تاکید کرد: سرپرستی تیم شهرضا در این دیدار را نائب رئیس هیأت روستایی شهرضا، زهراجعفری برعهده داشت.

رضایی با اشاره به دیگر اقدامات این هیئت در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: خانه ورزش روستایی امامزاده علی اکبر شهرضا به قفسه کتابخانه مجهز شده و ۳۰۰ جلد کتاب نیز برای این کار درنظر گرفته شده است.

رئیس هیئت ورزش های بومی و محلی شهرضا خانه ورزش این روستا را یکی از خانه های فعال در سطح شهرستان دانست و تاکید کرد: این خانه علاوه بر برگزاری کلاس تکواندو برای خانم ها و آقایان و نیز فوتبال دستی، با کمک خیران روستا مجهز به وسائل بدن سازی شد و جوانان و علاقه مندان زیادی را به خانه ورزش جذب کرده است.

وی با بیان اینکه استقبال از کتایخانه این خانه بسیار خوب بوده است، تصریح کرد: دهیاری و شورای ده این روستا همکاری خوبی با هیئت ورزش های روستایی دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.