سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۳۷ - دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

برگزاری مسابقات کشتی جام شهید حججی در شهرضا/ حضور سه ورزشکار و یک مربی شهرضا در اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبر از حضور سه ورزشکار و یک مربی از شهرضا در اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور داد و گفت: احمدرضا و علی بابا احمدی، جاوید عسگرزاده و مرتضی جانقربان از پاورلیفتینگ کاران باسابقه شهرضا در ترکیب اردوی تیم ملی حضور یافتند.

به گزارش شهرضانیوز؛ علی نقی انصاری بعد از ظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی شهرضا در لیگ بسکتبال جوانان شهرستان های استان اصفهان، اظهار کرد: تیم بسکتبال شهرضا در ادامه لیگ بسکتبال جوانان شهرستان های استان در یک رقابت مغلوب تیم مبارکه شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در سالن طحانی شهراضا برگزار شد، عنوان کرد: تیم مبارکه در وقت اضافه و پس اتام وقت قاونی بازی با نتیجه ۶۹بر ۶۸برنده بازی شد

اعزام بازیکن شایسته شهرضا به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به اعزام اسماعیل عربلو بازیکن شایسته شهرضا به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور، تصریح کرد: این اردو به مدت شش روز در شهر تهران برای آماده سازی بازیکنان در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸  که در کره جنوبی برپا می شود، برگزار می شود.

انصاری ادامه داد: این اردو از دوم لغایت هفتم دی ماه ۹۶ در تهران برگزار خواهد شد که عربلو یکی از سه نماینده استان در این دوره خواهد بود.

ایلیا طاهری مقام اول رقابت های شطرنج هفتگی را کسب کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا  خبر از پایان رقابت های شطرنج هفتگی ۹ماهه اول سال ۹۶ در شهرضا داد و تاکید کرد: در این دوره از مسابقات ایلیا طاهری مقام اول رقابت های شطرنج هفتگی را به خود اختصاص داد.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات ۱۰ شطرنج باز شرکت کردند، خاطرنشان کرد: دانیال چاوشی و مبینا متوسل مقام های دوم و سوم این دوره از رقابت ها را کسب کردند.

انصاری با اشاره به حضور سه مربی از شهرضا در دوره مربیگری درجه دو شطرنج در اصفهان، خاطرنشان کرد: این دوره به مربیگری درجه دو  شطرنج  به مدرسی مرتضی محجوب مربی ارشد فیده از ۲۹ آذر در اصفهان شروع شده است.

جودوکار شهرضا بر سکوی سوم رقابت های جودو بزرگسالان ایران ایستاد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه جودوکار شایسته شهرضا بر سکوی سوم رقابت های جودو بزرگسالان ایران ایستاد، اظهار کرد: ایمان نیک اقبال جودوکار ارزنده شهرضا برنز وزن ۸۱- کیلو رقابت های قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: این مسابقات از تاریخ ۲۹ آذرماه لغایت یکم دی ماه ۹۶ به میزبانی شهر بهشهر استان مازندران برگزار شد.

برگزاری مسابقات کشتی جام شهید حججی در شهرضا

انصاری با اشاره به برگزاری پیکارهای کشتی گیران شهرضا یادواره شهید محسن حججی در شهرضا، عنوان کرد: ۴۲ آزادکار در سه رده سنی در رقابت های یادواره شهید حججی شهرستان شهرضا به مصاف هم رفتند.

وی با بیان اینکه این مسابقات به همت هیئت کشتی با همکاری هیئت ورزش های روستایی این شهرستان برگزارشد، خاطرنشان کرد: کشتی گیران را در رده های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان با هدف اجرای طرح استعدادیابی در این مسابقات به رقابت پرداختند.

پیروزی تیم شهید همت شهرضا در مسابقات لیگ برتر فوتبال آسیاویژن استان

انصاری با اشاره به پیروزی تیم شهید همت شهرضا در مسابقات لیگ برتر فوتبال آسیاویژن استان اصفهان، تصریح کرد: تیم شهرضا در هفته ششم این رقابت ها به دیدار کیوان گلپایگان رفت و با نتیجه دو بر صفر به برتری دست یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا  خبر از برگزاری اولین جلسه کمیته ورزش های آبی هیئت شنا شهرضا داد و خاطرنشان کرد: پیشرفت و توسعه ورزش های آبی در دستور کار هیئت شنای شهرضا قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این جلسه در استخر دریای شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: مسئولان هیئت و ۲۸ عضو فعال در کلاس های آب درمانی در این جلسه حضور داشتند.

حضور سه ورزشکار و یک مربی از شهرضا در اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور

انصاری خبر از حضور سه ورزشکار و یک مربی از شهرضا در اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور داد و گفت: احمدرضا و علی بابا احمدی، جاوید عسگرزاده و مرتضی جانقربان از پاورلیفتینگ کاران باسابقه شهرضا در ترکیب اردوی تیم ملی حضور یافتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا  بیان کرد: احمدرضا و علی بابا احمدی در رده بزرگسالان، جاوید عسگرزاده در رده جوانان و مرتضی جانقربان  به عنوان مربی به این اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ دعوت شده اند.

وی ادامه داد:  این اردو سوم لغایت هفتم دیماه ۹۶ در بندر انزلی برگزار می شود و مدوعوین تیم ملی پاورلیفتینگ به مسابقات جهانی کانادا اعزام خواهند شد.

انصاری با بیان اینکه اعضای هیئت کونگفو شهرستان توسط سرپرست این هیئت معرفی شدند، اظهار کرد: در جلسه هیأت کونگ فو شهرستان شهرضا که دوم دی ماه در محل اداره ورزش و جوانان شهرضا برگزار شد، مرتضی جانقربان،  اعضای هیأت معرفی کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا  تصریح کرد: برهمین اساس شبانی به عنوان دبیر، ارشادی پور به عنوان مشاور، علوی به عنوان نائب رئیس بخش آقایان و حاج محمدی به عنوان نائب رئیس بخش بانوان انتخاب شدند.

وی همچنی با اشاره به تصویب برنامه های سه ماهه پایانی سال این هئت در این جلسه، خاطرنشان کرد: برگزاری دوره استعدادیابی و داوری کمیته رزم ملی دوچوب در تاریخ هفتم دیماه سال جاری، میزبانی مسابقات استانی در بخش آقایان و بانوان، میزبانی مسابقات کشوری سبکی، اجرای کارگاه آموزشی، برپایی همایش کونگ فو کاران در پایان سال از جمله برنامه های تصویب شده در این جلسه بودند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.