سرویس: سیاسی ۲۱:۵۹ - چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۲

حیدری مجری مناظره‌ اقتصادی شد

مرتضی حیدری مجری مناظره‌های “پایش” در شبکه یک سیما شد. به گزارش ایسنا، محسن تربیت‌دوست، تهیه‌کننده برنامه “پایش” گفت: پنجشنبه، نهم خرداد ماه مراسم قرعه‌کشی مناظره‌ی نمایندگان اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه “پایش” برگزار می‌شود. تربیت‌دوست گفت: این مراسم ساعت ۱۰ صبح با حضور کاندیداهای ریاست جمهوری یا نمایندگان آنها، مدیر شبکه یک و […]

2204485789556مرتضی حیدری مجری مناظره‌های “پایش” در شبکه یک سیما شد.

به گزارش ایسنا، محسن تربیت‌دوست، تهیه‌کننده برنامه “پایش” گفت: پنجشنبه، نهم خرداد ماه مراسم قرعه‌کشی مناظره‌ی نمایندگان اقتصادی کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه “پایش” برگزار می‌شود.
تربیت‌دوست گفت: این مراسم ساعت ۱۰ صبح با حضور کاندیداهای ریاست جمهوری یا نمایندگان آنها، مدیر شبکه یک و مدیر گروه اقتصاد این شبکه و همچنین خبرنگاران رسانه‌ها با اجرای مرتضی حیدری در ساختمان سیما برگزار می‌شود.
این برنامه‌ساز درباره‌ی مناظره‌های اقتصادی “پایش” هم گفت: مناظره‌ها به صورت ضبط شده خواهد بود و سخنگوی اقتصادی کاندیداها درباره‌ی برنامه‌های آینده خود دو به دو صحبت و مناظره می‌کنند.
به گفته‌ی تهیه‌کننده برنامه‌ی «پایش»، مرتضی حیدری اجرای مناظره‌ها را که هنوز زمان و ساعت پخش آنها قطعی نشده است بر عهده دارد.
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.