سرویس: اجتماعی ۱۷:۵۷ - پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶

مسئول خیریه آبشار عاطفه ها شهرضا خبرداد؛

توزیع سبد غذایی شب یلدا بین نیازمندان شهرضایی+تصاویر

مسئول خیریه آبشار عاطفه ها شهرضا از توزیع ۷۰ سبد غذایی بین خانواده های نیازمند این شهرستان در شب یلدا خبر داد.

اعظم صاحبان در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: خیریه آبشار عاطفه ها یک سازمان مردم نهاد ملی است که دفتر مرکزی آن در شهرستان مشهد قرار دارد و بیش از ۳۵۰ شعبه آن نیز در سراسر کشور فعالیت می کند.

وی تصریح کرد: یک شعبه از این خیریه در شهرضا دارد که از هفت ماه قبل فعالیت خود را آغاز کرده است.    مسئول خیریه آبشار عاطفه ها شهرضا با بیان اینکه ۷۰ خانواده در این شهرستان تحت پوشش این مرکز قرار دارند، اظهار کرد: تاکنون با همت مردم شهرضا ۲۵ کمک هزینه جهزیه به ارزش هریک ۲ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شده و هر ماه سبد غذایی برای ۷۰ خانواده تحت پوشش در نظر گرفته می شود.

صاحبان ادامه داد: در حوزه خدمات درمانی نیز هرماه مبالغی که بسته به میزان کمکهای مردمی متغیر است به افراد نیازمند کمک می کنیم همچنین ۱۵ مورد کمک هزینه درمانی نیز بین نیازمندان توزیع شده است.

وی گفت: بیماران صعب العلاج و بدسرپرست و بی سرپرست نیز تحت پوشش این مرکز هستند.

مسئول خیریه آبشار عاطفه ها شهرضا اظهار کرد: طرح شب یلدا این خیریه برای آن انجام شد که نیازمندان تحت پوشش این مرکز نیز بتوانند در شادی این شب با دیگر مردم همراه باشند.

صاحبان گفت: تعداد ۷۰ سبد غذایی به ارزش حدودی هریک ۷۰ هزار تومان با کمک مردم شهرضا تهیه و در این شب بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.