سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۵۷ - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا خبر داد:

تولید سالیانه ۷۵۰ تن عسل در شهرضا

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا گفت: این شهرستان با تولید ۷۵۰ تن عسل در سال ، از نظر کیفی در رتبه اول و از نظر کمی در رتبه سوم استان قرار دارد.

به گزارش شهرضانیوز، عبدالرضا تاکی در آیین تکریم و معارفه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرضا برگزار شد، اظهار کرد:سطح کشت محصولات زراعی در شهرستان ۱۹ هزار و ۳۵۵ هکتار است که زمینه تولید سالیانه ۱۷۰ هزار تن محصول را فراهم کرده است.

وی ، ادامه داد: میزان محصولات باغی و گلخانه ای از سه هزار و ۶۷۰ هکتار از این اراضی ۳۱ هزار و ۴۰۵ هزار تن در سال است، این در حالی است که از ۲ هزار و ۱۰۹ واحد تولیدی دام در شهرستان سالانه ۶۰ هزار تن شیر و ۱۱ هزار و ۳۱۱ تن گوشت به دست می آید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا ، گفت: از ۱۴۷ مرکز تولید طیور شهرستان سالیانه ۱۷ هزار و ۳۶۷ تن محصول به دست می آید و ۲۲ مرکز تولید آبزیان شهرستان نیز ۱۳۵ تن محصول به دست می آید.

تاکی ، گفت: شهرضا با تولید نشاء به میزان ۱۲۰ میلیون اصله نشاء در سال به عنوان یکی از قطب های مهم تولید نشاء در کشور بوده و مقام اول استان را دارد.

وی ، اظهار کرد: این شهرستان با تولید ۷۵۰ تن عسل در سال ، از نظر کیفی در رتبه اول و از نظر کمی در رتبه سوم استان  قرار دارد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا ، گفت: شهرستان شهرضا با تولید ۷۵ هزار تن شیر در سال در جایگاه سوم استان قرار دارد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.