سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۰۵ - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا خبر داد:

فعالیت ۴۲ هیئت ورزشی در شهرضا

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا از فعالیت ۴۲ هیئت ورزشی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شهرضانیوز، علی نقی انصاری در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان اظهار کرد: یکی از مهمترین راهکارهایی که در همه کشورهای دنیا برای مقابله با معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد پذیرفته شده ، توسعه ورزش است.

وی ، ادامه داد: در حال حاضر ۴۲ هیئت ورزشی و ۲۶ باشگاه ورزشی و ۲۰ مؤسسه ورزشی در شهرضا مشغول به فعالیت هستند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، تصریح کرد: از مجموع شش هزار و ۵۶ ورزشکار شهرستان سه هزار و ۸۷۵ نفر آقا و دو هزار و ۲۷۱ نفر بانو هستند که با احتساب حدود شش هزار ورزشکار غیررسمی شهرستان می توان گفت حدود ۱۰ درصد از جمیت شهرضا مرتب ورزش می کنند.

انصاری، یکی از سیاستهای اجرایی این اداره را توسعه ورزش در مناطق روستایی برشمرد و افزود: در حال حاضر شش خانه ورزش روستایی در شهرستان وجود دارد و سالیانه مسابقات مختلفی ویژه روستاییان برگزار می شود.

وی، بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۹۴ مسابقه درون شهرستانی برگزار شده است این در حالی است که در این مدت شهرضا میزبان ۱۶ مسابقه استانی و ۲۷ مسابقه کشور بوده است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون سه مورد اعزام تیمهای شهرضایی به مسابقات آسیایی و جهانی ، ۹۸ مورد اعزام به مسابقات کشوری و ۱۵۶ مورد اعزام به مسابقات استانی انجام شده است.

انصاری ، در ادامه این مطلب افزود: در همین مدت دو مدال آسیایی و جهانی ، ۱۷۰ مدال کشور و ۴۳۳ مدال استانی از سوی ورزشکاران شهرضایی کسب شده است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.