سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۱۱ - شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

برپایی اولین دوره مسابقات شنای بین دانشگاهی شهرضا/ پوریا جمالی قهرمان مسابقات شطرنج شهرستان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات شنای بین دانشگاهی پسران شهرستان شهرضا، گفت: در این مسابقات شنای دانشجویی ۱۴ شناگر در چهار ماده ۳۳ متر با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش شهرضانیوز؛علی نقی انصاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به موفقیت های ورزشکاران شهرضا در مسابقات استانی و کشوری، اظهار کرد: پوریا جمالی قهرمان مسابقات ریتد استاندارد شطرنج باشگاه کیش و مات شهرضا شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه این مسابقات به روش سوئیسی برگزار شد، تصریح کرد: در مسابقات ریتد استاندارد شطرنج باشگاه کیش و مات شهرضا ۵۶ بازیکن با هم به رقابت پرداختند که در نهایت پوریا جمالی قهرمان این مسابقات شد.

وی با بیان اینکه سرداور این مسابقات سید وحید موسوی، داور فدراسیون جهانی شطرنج بود، عنوان کرد: پوریا جمالی، سید احمد عمادی، کامیار خسروی، آناهیتا پولادی و حسین ستوده به ترتیب مقام های اول تا پنجم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

انصاری خاطرنشان کرد: بهترین بازیکن ریتینگ زیر ۱۷۰۰ آرین اعتمادی، بهترین بازیکن ریتینگ زیر ۱۶۰۰ محمدامین صالح، بهترین بازیکن ریتینگ زیر ۱۵۰۰ فائزه جباری، بهترین بازیکن ریتینگ زیر۱۴۰۰ فاطمه مشهدی، بهترین بازیکن بدون ریتینگ سیدعلی موسوی و بهترین بازیکن زن آلا بصری معرفی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: محمدحسین کیانی، مبین افضل، سارا رئیسی نفرات برتر زیر ۱۰ سال و مهدی عابدی فر، سپهر قربانی و سانیار قربانی نفرات برتر زیر ۸ سال این مسابقات شدند.

برپایی اولین دوره مسابقات شنای بین دانشگاهی پسران شهرضا

وی با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات شنای بین دانشگاهی پسران شهرستان شهرضا همزمان با روز دانشجو، اظهار کرد: در این مسابقات شنای دانشجویی ۱۴ شناگر در چهار ماده ۳۳ متر با هم به رقابت پرداختند.

انصاری با بیان اینکه این مسابقات به میزبانی هیئت شنای شهرستان شهرضا در محل استخر دریای شهرضا برگزار شد، تصریح کرد: ۱۴ دانشجوی پسر از دانشگاه های آزاد، پیام نور، دولتی و خوارزمی شهرضا در چهار ماده ۳۳ متر برگزارشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ادامه داد: در پایان این مسابقات به نفرات برتر حکم، مدال و جایزه اهدا شد.

وی با اشاره به اعلام آمادگی این هیئت در برگزاری مستمر مسابقات دانشجویی، خاطرنشان کرد: هیئت شنای شهرضا پیشنهاد تشکیل لیگ دانشجویی بین دانشگاه های سطح شهرستان را داده است.

انصاری از برگزاری اولین دوره مسابقات شنا ویژه دختران دانشجوی شهرضا، تصریح کرد: در این مسابقات که به مناسبت روز دانشجو برگزارشد ۲۸ دانشجو از دانشگاه های آزاد، پیام نور، دولتی و خوارزمی شهرضا در چهار ماده ۳۳ متر مسابقه دادند.

برپایی مسابقات هفتگی هیئت شطرنج شهرضا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با بیان اینکه مسابقه هفتگی هیأت شطرنج شهرضا هم چنان ادامه دارد؛ اظهار کرد: مسابقه هفتگی هیأت شطرنج شهرضا ۲۲ آذر ماه با شرکت ۱۶ نفر برگزار شد که در این مسابقه ایلیا طاهری مقام اول، دانیال چاوشی مقام دوم و امیرحسین قدیری مقام سوم را کسب کردند.

وی افزود: بهترین بازیکن زیر ۱۰ سال این مسابقات نیما آوینی و برترین بازیکن دختر ملیکا عابدی فر انتخاب شدند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.