سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۰۶ - شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا خبر داد؛

جذب پلیس افتخاری در شهرضا

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: پلیس شهرضا به منظور بهره گیری از مشارکت های مردمی در تحکیم و توسعه نظم و امنیت اجتماعی از بین علاقمندان به همکاری از سن ۱۸ تا ۶۵ سال با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا عضو افتخاری می پذیرد.

سرهنگ محمدحسین باباکلانی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: افرادی که متقاضی استخدام در مقطع درجه داری نیروی انتظامی می باشند می بایست مدرک دیپلم رشته های تجربی، ادبیات،ریاضی فیزیک یا بهیاری با معدال ۱۴ و قد ۱۷۰ سانتیمتر به بالا داشته باشند و دیپلم های کاردانش وفنی وحرفه ای قابل قبول نیست.

وی افزود: ثبت نام به صورت اینترنتی و ازطریق آدرسی انجام می شود و داوطلبان پس از اخذ کد رهگیری می بایست به مرکز گزینش به آدرس اصفهان ،خیابان طیب، مادی سرلت مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا بیان کرد: استخدام در مقطع افسری با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و با معدل ۱۴ و قد ۱۷۰ سانتیمتر به بالا و رشته های تحصیلی مهندسی خودرو- تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک -کارشناس حمل ونقل جاده ای- روانشناسی (باهرگرایشی) -مشاوره وراهنمایی -مطالعات خانواده و مددکاری اجتماعی انجام می شود.

باباکلانی اضافه کرد: فقط مدارک تحصیلی صادره از دانشگا ههای دولتی وعلوم و تحقیقات استانی ودانشگاه آزاد مورد قبول می باشند و ثبت نام به صورت حضوری انجام می شود.

وی گفت: شرایط سنی استخدام در مقطع درجه داری را ۱۸ سال و مقطع افسری برای کارشناسی ۲۲ و کارشناسی ارشد ۲۴ سال اعلام کرد و افزود: داوطلبانی که خدمت سربازی را گذرانده ودارای کارت پایان خدمت باشند ، دو سال به سن استخدامی آنان افزوده می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا تصریح کرد : برای جذب ویژه وخاص دو سال سن افزوده می شود که شامل خانواده شهدا، جانبازان، نخبگان و استعداد برتر، دارا بودن مقامات برتر کشوری و بین المللی مرتبط، تحصیل در دانشگاه های برتر کشوری مانند صنعتی شریف، دانشگاه تهران و…، خانواده کارکنان نیروهای مسلح وحافظان کل قرآن کریم می باشد.

باباکلانی با اشاره به اینکه فرزندان محترم شهدا از شرط معدل و شرکت در آزمون معاف هستند عنوان کرد: بستگان درجه یک و دو شهداء وفق شرایط وضوابط ابلاغی از پنج سال تسهیلات سنی برخوردار می باشند.

وی در ادامه افزود: ثبت نام داوطلبانی که دارای دفترچه آماده به خدمت ممهور به مهر غیبت می باشند و یا فاقد دفترچه اما غایب محسوب می شوند نیزممنوع و امکان پذیر نیست.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: پلیس شهرضا به منظور بهره گیری از مشارکت های مردمی در تحکیم و توسعه نظم و امنیت اجتماعی از بین علاقمندان به همکاری از سن ۱۸ تا ۶۵ سال با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا عضو افتخاری می پذیرد.

باباکلانی تصریح کرد: داوطلبین می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ستاد انتظامی شهرستان مراجعه کنند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.