سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۰۹ - شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

در کارگاه آموزشی آتش نشانان جنوب اصفهان عنوان شد؛

تجهیزات سازمان آتشنشانی شهرضا فرسوده است

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرضا گفت: یکی از مشکلات این سازمان ماشین آلات ضعیفی است که در اختیار دارد و به همین دلیل لازم است اعتباری برای خرید خودرو جدید و به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی به این سازمان اختصاص یابد.

به گزارش شهرضانیوز،مجتبی فخاری، پیش از ظهر امروز در کارگاه آموزشی اعلام و اطفاء حریق سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداریهای جنوب اصفهان، که در شهرداری شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرضا از سال ۸۹ به طور رسمی کار خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: این سازمان تاکنون با همکاری سازمان نظام مهندسی و ادارات آب، برق، گاز، سازمان هلال احمر و سازمان شهرسازی توانسته خدمات قابل توجهی را به شهروندان ارائه دهد.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرضا، تصریح کرد: بافت فرسوده شهری بازار قدیم از مسائل مهم سازمان آتشنشانی شهرضا  است که به خاطر قدمت شهرضا با آن مواجه هستیم.

فخاری اضافه کرد:ماشین آلات ضعیف از دیگر مشکلات این سازمان است که در اختیار دارد و به همین دلیل لازم است اعتباراتی برای خرید خودرو جدید و به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی به این سازمان اختصاص یابد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.