سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۳۱ - جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا خبر داد:

کشف بیش از ۹۰ کیلو مرغ فاسد در شهرضا

معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا از کشف بیش از ۹۰ کیلوگرم مرغ تاریخ مصرف گذشته در یکی از مراکز عرضه مرغ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شهرضانیوز، سید حجت الله موسوی در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری کمیته سلامت مدارس این شهرستان، عنوان کرد: در این جلسه فرایند حضور مراقبان سلامت در مدارس و برنامه های اجرایی سلامت در مدارس بررسی شد.

وی در ادامه از برگزاری جلسه آموزشی بیماری ایدز برای مددجویان کمپ ترک اعتیاد عطش برای رهایی خبر داد و افزود: در این جلسه آموزشی راههای پیشگیری از این بیماری، معرفی پایگاه های مشاوره بیماریهای رفتاری راه های ارائه مشاوره در خصوص این بیماری و انجام رپیدتست HIV توسط پزشک و تیم پایگاه مشاوره بیماریهای رفتاری بیان شد.

معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا همچنین با اشاره به برگزاری جلسه آموزشی پیرامون بیماری ایدز برای بیش از ۶۰ نفر از دانشجویان دانشکده خوارزمی این شهرستان، اظهار کرد: در این جلسه مطالبی پیرامون اپیدمیولوژی ، اتیولوژی ، راههای انتقال ،پیشگیری ،  ِ وضعیت ایدز در جهان ، ایران و اصفهان ارائه و برای ۲۴ نفر از دانشجویان داوطلب رپید تست انجام شد.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود، از کشف و ضبط بیش از ۹۰ کیلوگرم مرغ تاریخ گذشته در یکی از واحدهای صنفی عرضه مرغ در این شهرستان خبر داد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.