سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۲۶ - چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

رئیس هیئت بازی های بومی و محلی شهرضا:

تیم استان قهرمان بازی های بومی محلی خواهران بسیج کشور شد/ برگزاری مسابقات بومی و محلی بین خانه های ورزش شهرستان

رئیس هیئت بازی های بومی و محلی شهرضا، گفت: تیم اصفهان در بخش بازی های بومی محلی جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج، در میان ۱۲ تیم قهرمان شد.

روح الله رضایی، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، با بیان اینکه تیم اصفهان در بخش بازی های بومی محلی جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج قهرمان شد، اظهار کرد: جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشور از ۱۵ آذر ماه در شهر درچه با حضور بیش از ۴۰۰ ورزشکار برگزار شد و تیم هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان در بخش بازی های بومی محلی عنوان اولی این رقابت ها را کسب کرد.

رئیس هیئت بازی های بومی و محلی شهرضا، با بیان اینکه دو تیم از استان اصفهان در این دوره از مسابقات حضور داشتند، تصریح کرد: تیم سپاه صاحب الزمان(عج) استان و تیم شهرضا به عنوان نماینده هیئت ورزش های بومی و محلی استان در مسابقات به رقابت با سایر تیم ها پرداختند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در رشته های ووشو، ورزش های رزمی و بازی های بومی و محلی پیگیری می شد، گفت: تیم شهرضا در بازی های بومی و محلی اول شد و در سه گانه و طناب کشی تیم سپاه صاحب الزمان(عج) مقام اول را کسب کرد.

رضایی ادامه داد: تیم شهرستان علاوه بر این یک مقام چهارم و پنجم هم کسب کرد که جمع امتیازهای استان را برای کسب مقام اول بالا برد.

رئیس هیئت بازی های بومی و محلی شهرضا با بیان اینکه تیم استان در میان ۱۲ تیم حاضر در این مسابقات عنوان اولی را کسب کرد، گفت: همچنین تیم یزد و تیم هرمزگان به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات بومی و محلی بین خانه های ورزش روستاهای شهرستان، تصریح کرد: هر روستایی که دارای خانه ورزش است یک نماینده به هیئت شهرستان معرفی خواهد کرد تا پس از تشکیل شورا، این مسابقات برگزار شود.

رضایی تصریح کرد: در صورت موافقت هیئت استان مسابقاتی در سطح استان بین برندگان مسابقات شهرستان برگزار خواهدشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.