سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۱۰ - چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرضا:

سه گروه راهداری در طرح زمستانه شهرضا فعالیت می کنند

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرضا، با بیان اینکه ۹ دستگاه برف روب در این سه گروه آماده فعالیت هستند، گفت: اداره راه در چهار نقطه از شهرستان در محورهای اصلی اقدام به دپو شن و نمک، برای مقابله با یخ زدگی های احتمالی کرده است.

مهدی رفیعی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، در رابطه با طرح زمستانه اداره راه و شهرسازی شهرضا، اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی دستگاه های خود را در قالب سه گروه برف روبی آماده کرده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرضا با بیان اینکه ۹ دستگاه برف روب در این سه گروه آماده فعالیت هستند، گفت: اداره راه در چهار نقطه از شهرستان در محورهای اصلی اقدام به دپو شن و نمک برای مقابله با یخ زدگی های احتمالی کرده است.

وی ادامه داد: این محورها شامل، جاده شهرضا به اصفها، کمربندی شهرضا و گردنه پوده، محور شیراز و محور سمیرم است.

رفیعی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در رابطه با احتمال مسدودشدن جاده های جنوبی شهرستان به علت بارش برف در فصل زمستان، عنوان کرد: هیچ مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت و اکیپ های ما آماده ارائه خدمات در اسرع وقت هستند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرضا تاکید کرد: در هر گروه، در هر محور یک دستگاه گریدر، یک دستگاه لودر و یک دستگاه کامیون حمل برف و نمک پاش وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: گشت های راهداری، در طول ۲۴ ساعت از روز با استفاده از دو دستگاه خودرو و چهار مامور اقدام به گشت زنی در سطح جاده ها می کنند.

رفیعی تاکید کرد: مردم در صورت مشکل با شماره ۱۴۱ اداره راه و شهرسازی تماس بگیرند تا همکاران ما به یاری آن ها بیایند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.