سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۱۲ - دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

معاون عمرانی شهرداری شهرضا خبر داد:

معابر شهری شهرضا مناسب سازی می‌شود

معاون عمرانی شهرداری شهرضا، گفت: با توجه به نزدیک بودن فصل سرما و اتمام فصل مناسب برای آسفالت معابر، شهرداری شهرضا عملیات زیرسازی معابر برای پروژه‌های آینده را انجام می‌دهد.

به گزارش شهرضانیوز، مهدی طبیبیان ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری شهرضا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باهدف ایجاد بستر مناسب در عبور و مرور وسایل نقلیه عمومی در سطح شهر عملیات روکش آسفالت خیابانها و معابر عمومی به صورت مستمر و در قالب پروژه‌های مختلف شهری، تا اواسط فصل پاییز در معابر سطح شهر انجام شده است.

وی، ادامه داد: برای این منظور ۱۲۷ هزار و ۳۴۷ متر مربع از معابر سطح شهر در مناطقی همچون بلوار کشاورز، بلوار پاسداران، بلوار سروستان، کنار رودخانه سود آباد، خیابان حافظ شرقی فرعی ۴۲ ، خیابان حکیم صهبا و قسمت هایی از حاشیه رودخانه  سود آباد روکش آسفالت شده است.

معاون عمرانی شهرداری شهرضا، گفت: معابر با عرض کمتر از ۱۲ متر که از طریق خودیاری شهروندان پرداخت شده بود در حدود یکهزار و ۳۰۰ متر در خیابانهای حافظ شرقی فرعی ۴۲، بلوار کشاور، خیابان شهید یزدانی فرعی ۶، خیابان ۴۵ متری فرعی ۷۸ و خیابان طالقانی فرعی ۶ آسفالت شده است.

طبیبیان، تصریح کرد: با توجه به نزدیک بودن فصل سرما و اتمام فصل مناسب برای آسفالت معابر، شهرداری شهرضا عملیات زیرسازی معابر برای پروژه‌های آینده را انجام می‌دهد.

وی، عنوان کرد: از پروژه‌های زیر سازی می‌توان به خیابانهای حکیم صهبا فر عی ۲۹، کنار رودخانه سودآباد، خیابان سلمان فارسی و شهرک طالقانی،محله حکیم قشقایی و شفق ۶، خیابان پاسداران فرعی ۴، خیابان حافظ شرقی فرعی ۴۲، محله شهید چاووشی،خیابان پیروزی فرعی ۲۰  اشاره کرد.

معاون عمرانی شهرداری شهرضا، بیان کرد: پروژه جدول گذاری سروستان به طول ۵۶۵ متر و اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیون ریال انجام و با هدف ایمن سازی و بهبود عبور و مرورو زیبایی معابر سروستان  در ۲ ماه گذشته اجرا شده است.

طبیبیان، اظهار کرد: همچنین در مدت ۲ ماه گذشته پروژه کانیوگذاری به طول ۱۲۸۵ متر از معابر شهری در خیابان های طالقانی فرعی ۲۳ – سروستان ، محله چاووشی ، بلوار آیت اله مطهری فرعی ۳۱ ، خیابان حافظ غربی فرعی ۱۷ ، محله پانصد دستگاه و خیابان پاسداران فرعی ۴۴ متر و آسفالت کنار کانیو در این محله‌ها به متراژ ۱۵۰۰۰ هزارمتر مربع با اختصاص اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون  ریال اجرا شد.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: این پروژه باهدف ایمن سازی و سهولت در هدایت آبهای سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر انجام شده است.

معاون عمرانی شهرداری شهرضا، اضافه کرد: در آینده نزدیک با تقدیم لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر از سوی شهرداری و اخذ مجوز مربوطه، طرح اجرای ۵۰ تا ۸۰ مورد کانیوگذاری و آسفالت در معابری که با مشکل دفع آبهای سطحی روبروی هستند برطرف می‌شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.