سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۳۵ - دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شهرضا:

ابلاغ تسهیلات کارآفرینی با نرخ ۸ درصد به مناطق روستایی شهرستان

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شهرضا گفت:نرخ سود تسهیلات جدید دولت برای حمایت از اشتغال در مناطق روستایی و محروم ۱۸ درصد است که پنج درصد توسط بنیاد علوی و پنج درصد توسط معاونت توسعه روستایی و هشت درصد توسط متقاضی پرداخت می شود.

به گزارش شهرضانیوز، حمیدرضا محسنی پور در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شهرضا عنوان کرد: تسهیلات جدیدی برای حمایت از اشتغال و کارآفرینی در مناطق روستایی شهرستان ابلاغ شده که به موجب ان از طرحهایی که با حداقل یک میلیارد ریال تسهیلات به بهره برداری می‌رسد مشمول حمایت قرار می گیرند.

وی، ادامه داد: سقف تسهیلات اعطایی در این ردیف ۲۰ میلیارد ریال است اما هر استان مجاز است در سقف یک و نیم برابر سهمیه خود را نیز به بانک عامل معرفی کند.

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شهرضا، گفت: معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری کشور صرفا نسبت به پرداخت یارانه طرحهایی که در روستاها و نواحی صنعتی اجرا می شود اقدام می کند.

محسنی پور، اضافه کرد: متقاضیان دریافت این تسهیلات باید طرحهای پیشنهادی خود را از طریق فرمانداریها به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ارسال کنند.

وی، تصریح کرد: نرخ سود این تسهیلات ۱۸ درصد است که پنج درصد توسط بنیاد علوی و پنج درصد توسط معاونت توسعه روستایی و هشت درصد توسط متقاضی پرداخت می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.