سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۱۴ - دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا خبر داد؛

تدوین دستورالعمل ۱۰ ماده‌ای برای کنترل ترافیک شهری شهرضا

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا از تدوین دستورالعمل ۱۰ ماده‌ای با همکاری پلیس راهور این شهرستان برای کنترل ترافیک و کاهش ناهنجاریهای ترافیکی خبر داد.

به گزارش شهرضانیوز،محمد محسنی اژیه در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا اظهار کرد: یکی از طرح هایی که برای کنترل ترافیک شهری شهرضا در نظر گرفته شده کنترل نامحسوس ترافیک است.

وی تصریح کرد: با همکاری پلیس راهور شهرستان دستور العملی در ۱۰ ماده برای کنترل ترافیک و ناهنجاریهای ترافیکی شهرستان تدوین شده است که به زودی از طریق رسانه‌های گروهی شهرستان به اطلاع مردم می‌رسد و به فاصله ۱۰ روز پس از این اعلان عمومی، لازم الأجرا خواهد شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا عنوان کرد: یکی از مواردی که شرع مقدس اسلامی بر آن تأکید کرده و فرهنگ اصیل دینی مردم شهرضا نیز زمینه اجرای آن را فراهم کرده، استفاده از ظرفیت های مردمی برای اصلاح ذات البین و حل اختلافات در دعاوی است.

محسنی اژیه اضافه کرد: با همکاری پلیس انتظامی شهرستان فرمهایی تهیه و بین ادارات توزیع می شود تا با معرفی معتمدان محلی بانک اطلاعاتی جامعی از افرادی که توان مصالحه به اصحاب دعوا و ختم درگیریها را دارند تهیه شود تا در موارد لازم از توانایی آنها استفاده کنیم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.