سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۱۱ - پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهرضا:

قیمت میوه نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است/ رکود سنگین برای بازار میوه و تره بار شهرضا

رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهرضا در رابطه با وضعیت قیمت میوه های پرمصرف مردم، گفت: قیمت میوه هایی مانند پرتغال تقریبا نسبت به سال گذشته ثابت بوده و تفاوت چندانی نداشته است.

فضل الله یونسی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز در رابطه با وضعیت بازار میوه و تره بار شهرضا در ایام منتهی به شب یلدا، اظهار کرد: در حال حاضر هیچگونه کمبودی وجود ندارد و تمام اقلام مورد نیاز شهرستان فراهم است.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهرضا در رابطه با وضعیت قیمت میوه های پرمصرف مردم، عنوان کرد: قیمت میوه هایی مانند پرتغال تقریبا نسبت به سال گذشته ثابت بوده و تفاوت چندانی نداشته است.

وی ادامه داد: تنها موز به عنوان میوه ای که قیمت آن توسط سیاست گذاری ها کم و زیاد می شود و انار شهرضا به دلیل کمبود در سال جاری نسبت به سال گذشته دچار افزایش قیمت شده است.

یونسی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد احتمال افزایش قیمت میوه با نزدیک شدن به شب یلدا، عنوان کرد: نمی توان در این مورد به طور دقیق نظر داد و ممکن است در برخی از بارها دچار افزایش قیمت جزئی در خود شب یلدا بشویم.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهرضا تاکید کرد: این افزایش قیمت نیز محدود به یک روز خواهد بود و سریعا کاهش پیدا خواهدکرد.

وی در رابطه با اینکه فعلا مشکلی در رابطه با عرضه میوه وجود ندارد، اذعان کرد: بازار میوه و تره بار شهرضا با رکود سنگینی مواجه شده است که بخشی از آن مربوط به کل کشور و بخشی از آن به دلیل شرایط اقتصادی شهرستان است.

یونسی در پایان گفت: بازار شهرستان برای عرضه میوه مورد نیاز مردم در شب یلدا با مشکلی مواجه نخواهد شد و مردم بدون دغدغه می توانند خرید کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.