سرویس: اجتماعی ۲۰:۵۰ - پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

معاون دانشجویی دانشگاه شهرضا:

اعطای ۴۸ فقره وام تحصیلی به دانشجویان دانشگاه شهرضا

معاون دانشجویی دانشگاه شهرضا گفت: در این ترم تحصیلی به ۴۸ دانشجوی روزانه وام پرداخت شده است و برای پرداخت تسهیلات به ۵۰ نفر از دانشجویان نیز تقاضای تخصیص اعتبار شده است.

به گزارش شهرضانیوز، صادق مطهر در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که در محل دانشگاه شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: دانشگاه شهرضا در حال حاضر دارای دو خوابگاه است که به صورت خودگردان اداره می‌شود که مجموعا پذیرای ۲۲۰ دانشجو است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بودجه مستقل برای تعمیرات خوابگاه وجود ندارد اما در سال گذشته با حمایتهای صندوق رفاه دانشجویی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان برای تعمیرات خوابگاه شماره یک دانشگاه اختصاص داده شد.

معاون دانشجویی دانشگاه شهرضا اضافه کرد: امسال سیستم گرمایشی خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه از بخاری به پکیج ارتقاء پیدا خواهد کرد.

مطهر در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: با مساعدت صندوق رفاه دانشجویی اتاق ورزش دانشجویی دانشگاه با اختصاص هزینه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیون تومان ایجاد شده است که امکان انجام حرکات ورزشی رشته بدنسازی را از سطح مبتدی تا نیمه‌ حرفه‌ای فراهم کرده است.

وی درخصوص خدمات رفاهی دانشگاه شهرضا برای اعطای تسهیلات وام دانشجویی، اظهار کرد: در این ترم تحصیلی به ۴۸ دانشجوی روزانه وام پرداخت شده است و برای پرداخت تسهیلات به ۵۰ نفر از دانشجویان نیز تقاضای تخصیص اعتبار شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه شهرضا اضافه کرد: اگر مساعدتهای صندوق رفاه دانشجویی وجود داشته باشد به ۲۵ نفر از دانشجویان نوبت شبانه وام دانشجویی و به ۲۰ نفر از دانشجویان نیز وام ضروری اختصاص پیدا خواهد کرد.

مطهر  تصریح کرد: در نیمسال نخست سال گذشته ۸۳ وام تحصیلی،۲۳ وام شهریه و ۱۰ وام ضوروری پرداخت شد، این در حالی است که این تعداد در نیمسال نخست امسال ۹۸ وام تحصیلی،۲۵ وام شهریه و ۲۰ وام ضروری خواهد شود.

وی با اشاره به تشکیل صندوق رفاه دانشجویی در دانشگاه شهرضا، اظهار کرد: تاکنون ۲۰ وام قرض الحسنه و چهار وام ضروری از محل اعتبارات این صندوق پرداخت شده است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.