سرویس: اجتماعی ۱۳:۱۳ - پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان:

شهرضا میزبان بزرگترین طرح استانی در رونمایی از آثار نویسندگان بود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با اشاره به برگزاری همایش فروغ صبح دانایی در هفته کتاب امسال در شهرضا، گفت: طرح رونمایی از آثار نویسندگان به عنوان یکی از برنامه‌های استان در این هفته مطرح بود که به علت کثرت نویسندگان و صاحبان آثار مکتوب شهرضا، در قالب برنامه فروغ صبح دانایی ۲ در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شهرضانیوز، امیر هلاکویی پیش از ظهر امروز، در حاشیه بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان شهرضا، در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود ۲۹۶ باب کتابخانه در سراسر استان اصفهان، بیان کرد: از این تعداد چهار واحد کتابخانه مستقل، ۱۱۲ باب کتابخانه مشارکتی و ۱۸۰ باب کتابخانه نهادی است.

وی، با بیان این مطلب که تعداد اعضای کتابخانه‌های عمومی استان از هفته کتاب در سال گذشته تا مدت زمان مشابه در سال جاری ۷۰ درصد افزایش داشته است، اظهار کرد: در حال حاضر ۲۰۰ هزار نفر عضو کتابخانه‌های عمومی استان هستند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، با اشاره به وجود سه میلیون و ۲۰۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های استان، عنوان کرد: در سال ۹۵، ۱۸۳ هزار جلد و در سال ۹۶ تعداد ۳۰ هزار جلد کتاب توسط مردم به کتابخانه‌های استان اهدا شده است.

هلاکویی، همچنین بیان کرد: امسال ۱۰۰ هزار جلد نشریه در ۱۴۹ عنوان به کتابخانه‌های استان ارسال شده است.

وی، با اشاره به برگزاری همایش فروغ صبح دانایی در هفته کتاب امسال در شهرضا، اظهار کرد: طرح رونمایی از آثار نویسندگان به عنوان یکی از برنامه‌های استان در این هفته مطرح بود که به علت کثرت نویسندگان و صاحبان آثار مکتوب شهرضا، در قالب برنامه فروغ صبح دانایی ۲ در این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.