سرویس: اجتماعی ۲۰:۱۸ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

‍ رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرضا:

شورایی موفق است که خود را در معرض نقد رسانه‌ها قرار دهد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: شورایی موفق است که ستون آزاد جراید محلی برایش ایجاد دغدغه کنند، نارضایتی و شکایت مردمی برایش نگرانی و تشویش ایجاد کند و او را به رفع چالش و معضل پیش آمده وا دارد.

به گزارش شهرضانیوز، آرزو قوامی امشب در جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اظهار کرد: شورای اسلامی شهر نهادی اجتماعی و برخواسته از آرای مردمی به همین دلیل این امتیاز مهم فرهنگی و اجتماعی باید همواره مدنظر نمایندگان مردم در این شورا بوده و فراموش نشود.

وی ادامه داد: آنچه در ایام پیش از انتخابات ترکیب اعضای شورای شهر را ایجاد می‌کند، اراده و سلیقه عمومی است و این مسئله باید همیشه مورد توجه باشد

‍رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرضا تصریح کرد: شورایی موفق است که ستون آزاد جراید محلی برایش ایجاد دغدغه کنند، نارضایتی و شکایت مردمی برایش نگرانی و تشویش ایجاد کند و او را به رفع چالش و معضل پیش آمده وا دارد.

قوامی با اشاره به نقش کمیسیون های تعریف شده در کانون شورای اسلامی شهر گفت: این کمیسیونها برای حل مشکلات مردم ایجاد شده است بنابراین باید به اراده مردمی توجه کند و فرصتی را فراهم کند که افکار و اندیشه‌های عمومی امکان طرح داشته باشد.

وی در ادامه با تشریح اهداف و وظایف کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شهرضا اظهار کرد: یکی از اهداف این کمیسیون، تشکیل شورای اندیشه ورزی متشکل از متخصصان، صاحب‌نظران و افراد دلسوز و دارای ایده های خوب و ارزشمند برای ارتقا سطح کیفی طرح های اجرایی در حوزه مدیریت شهری است.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر شهرضا بیان کرد: هم اندیشی در خصوص ارائه ایده های نو و خلاقانه برای بهبود منظر و سیمای شهری، طراحی المان های جذاب و ارزشمند و حاوی پیام های فرهنگی و تاثیر گذار از دیگر اهداف این کمسیون است.

قوامی ادامه داد: از دیگر اهداف کمیسیون فرهنگی اجتماعی طراحی و تنظیم برنامه‌های مدون و جامع حداقل یک ساله برای اجرای امور فرهنگی و اجتماعی به ویژه تقویم فرهنگی شهر است، سازماندهی برگزاری آیین های ملی، مذهبی، بومی و محلی در راستای کاهش هزینه ها و ارتقاء کیفیت برنامه نیز در وظایف این کمیسیون پیشبینی شده است.

وی دسته بندی نیازهای مردمی و رسیدگی به آنها در کوتاهترین زمان ممکن را از مهمترین نیازهای شهری دانست و تصریح کرد: ایجاد شایسته سالاری و شناخت ظرفیت ها، توانمندی ها و منابع انسانی در شهرداری برای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مردم و امور شهر از سوی اعضای این کمیسیون پیگیری خواهد شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.