سرویس: اجتماعی ۱۹:۵۶ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرضا:

درمورد خدمات میراث فرهنگی عینک بدبینی را کنار بگذارید

رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرضا گفت: فرد یا افرادی که قضیه مرمت بازار شهرضا را بهانه کرده و نسبت به این اداره و مسئولان آن ابراز بی احترامی می کنند، بهتر است عینک بدبینی را از چشم بردارند و اگر انگیزه شخصی ندارند با مراجعه به اینجانب اوضاع اتفاق افتاده را بررسی و سپس نتیجه گیری کنند.

به گزارش شهرضانیوز، محمدحسن شبانی شامگاه امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در خصوص مطلبی که اخیرا در خصوص عدم مرمت بازار شهرضا در برخی از شبکه ها پخش شده مردم شهرضا باید بدانند که مبلغی که قرار بود در بازار شهرضا هزینه شود خارج از بودجه های شهرستانی و استانی بود و مختص شهرضا هم نبود.

وی ادامه داد: بنا بر تصمیمات کشوری این مبلغ ، لحظه آخر لغو شد و در این رابطه کاری از دست مسئولان میراث فرهنگی شهرضا و حتی استان ساخته نبود، این در حالی است که در حال حاضر پیگیر هستیم تا از محل دیگری بتوانیم برای مرمت بازار بودجه‌ای را فراهم کنیم.

رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرضا تأکید کرد: فرد یا افرادی که قضیه مرمت بازار شهرضا را بهانه کرده و نسبت به این اداره و مسئولان آن ابراز بی احترامی می کنند، بهتر است عینک بدبینی را از چشم بردارند و اگر انگیزه شخصی ندارند با مراجعه به اینجانب اوضاع اتفاق افتاده را بررسی و سپس نتیجه گیری کنند.

شبانی اذعان کرد: متاسفانه اینگونه افراد که حتی یک بار هم به اداره میراث فرهنگی شهرضا مراجعه نکرده و کورکورانه و یا از روی عمد به اینگونه سخنان دامن می زنند و فعالیتهای انجام شده توسط این اداره را همانند مرمت کامل پشت بام مسجد نو و مسجد حاج هادی که بدون اختصاص بودجه های شهرستانی و استانی توسط بنده پیگیری و انجام شد را ملاحظه نمی کنند.

وی اظهار کرد: زمانی که بنده از اصفهان به شهرضا آمدم و در پست مسئول نمایندگی وقت قرار گرفتم ، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تنها یک نام بود و خبری از بودجه ، مرمت ، صنایع دستی ، نمایشگاه و. . .  نبود اما در این سالها نمایندگی شهرضا تکمیل و به یک اداره کامل تبدیل و فعالیتها و اقدامات خوبی در حوزه های مختلف سازمان انجام دادده ام که مجال مطرح کردن آن نیست.

رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرضا گفت: در جاهائی که کارهایی بر زمین مانده است به دلیل عدم بودجه و مسائل  اداری بوده که از حیطه اختیارات این اداره و در برخی موارد اداره کل استان خارج بوده است، با این حال بنده حاضر به پاسخگوئی رو دو رو با هر شهروند و یا مسئولی در خصوص حوزه فعالیت اداره خود هستم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.