سرویس: اجتماعی ۱۹:۳۱ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

نماینده مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان:

از همه امکانات موجود برای حل معضلات مخابراتی شهرستانهای حوزه انتخابیه استفاده می‌کنیم

نماینده مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان گفت: لازم است خدمات مخابراتی مطلوب به شهرستانهای حوزه انتخابیه ارائه شود به همین دلیل از همه امکانات موجود برای رفع معضلات موجود در این زمینه استفاده می‌کنیم.

به گزارش شهرضانیوز، سمیه محمودی در جلسه‌ای که با دعوت نماینده شهرستان های شهرضا و دهاقان برای بررسی مسائل و معضلات مخابراتی دو شهرستان در محل اداره مخابرات شهرضا برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهمترین مطالبات مردم شهرستانهای حوزه انتخابیه توسعه خدمات ارتباطات سیار و خدمات تلفن ثابت بوده است.

وی بیان کرد: بخش بسیار مهمی از ارتباطات زندگی روزمره مردم با استفاده از سیستمهای مخابراتی است که ایجاد هرگونه اختلالی در آن باعث مختل شدن زندگی و کار افراد خواهد شد بنابراین لازم است پیش از انجام هرکاری شبکه‌های موجود تقویت و مناطق فاقد امکان ارتباط به شبکه وارد شوند.

نماینده مردم شهرستانهای شهرضا و دهاقان تأکید کرد: مردم شهرضا و دهاقان در مناطق مختلف روستایی و عشایری آمادگی خود را برای انجام هرگونه همکاری جهت احداث و توسعه سیستم های مخابراتی اعلام کرده‌اند.

محمودی گفت: لازم است جلسه مشترکی بین شرکت مخابرات و شهرداری شهرضا برای تبادل نظر و رسیدن به نقطه نظر مشترک جهت توسعه شبکه مخابراتی در مناطق تعیین شده برگزار شود.

وی ادامه داد: برخی مناطق روستایی و عشایری در شهرستان های دهاقان و شهرضا وجود دارد که در حال حاضر فاقد پوشش تلفن همراه است به همین منظور لازم است خدمات زیرساختی برای رفع این مشکلات در منطقه فراهم شود که برای این منظور جلسات مشترکی در آینده برگزار خواهد شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.