سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۵۵ - دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا خبرداد؛

اعزام تیم بانوان شهرضا به مسابقات بازی های بومی محلی بسیج کشور/ شهرضا نماینده استان در این مسابقات خواهدبود

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا گفت: بانوان تیم ستاره بومی محلی شهرضا به نمایندگی از استان به مسابقات بازی های بومی محلی بسیج کشور اعزام شدند.

روح الله رضایی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به اعزام تیم بانوان ستاره بومی محلی هیئت روستایی شهرستان شهرضا به مسابقات بازی های بومی محلی بسیج کشور، اظهار کرد: بانوان تیم شهرضا به نمایندگی از استان اصفهان در این دوره از مسابقات که به نام سردار بی سر شهید حججی، یادواره سردار شهید محسن حججی نام گرفته است، حاضر شدند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا خاطرنشان کرد: تیم ستاره بومی، محلی هیئت روستایی شهرضا در رشته های هفت سنگ تیمی، سه گانه، طناب کشی و دارت در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات به میزبانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان برگزار می شود، تصریح کرد: مسابقات در روزهای ۱۵ و ۱۶ آذر ماه به مناسبت میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) در اردوگاه شهید بهشتی درچه برگزار خواهد شد.

رضایی با اشاره به موفقیت های تیم بانوان بومی، محلی شهرستان در مسابقات استانی و کشوری، تصریح کرد: با توجه به موفقیت های اخیر این هیئت در جشنواره ملی روستا والمپیاد استانی، امید واریم که در این دوره از مسابقات نیز نتایج خوبی کسب کرده و نماینده شایسته ای برای استان و شهرستان پرافتخار شهرضا باشیم.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا تاکید کرد: نائب رئیس هیئت روستایی شهرضا نیز به عنوان ناظر در این مسابقات حاضر خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.