شهرضا نیوز

تیم صدف نایب قهرمان مسابقات توانخواهان شهرضا شد

کدخبر: 120314
۱۳۹۶/۰۹/۰۸ در ساعت ۱۷:۵۱

فاطمه لله‌ گانی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، اظهار کرد: هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا شهرضا اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی بین دو گروه بانوان و آقایان توانخواه شهرستانهای شهرضا و دهاقان کرد.

وی تصریح کرد: این مسابقه بین توانخواهان مراکز صدف و آوا از مرکز توانبخشی شهید مدرس  مدرس، افق یک و دو، مهرگان یک و دو، پراور و نور دهاقان در چهار رشته طناب کشی  دو و میدانی و دارت و شطرنج  برگزار شد.

مسئول فنی کارگاههای تلیدی مرکز توانبخشی شهید مدرس شهرضا بیان کرد: بر اساس جدول رده بندی پایانی این رقابتها در بخش آقایان توانخواه در رشته طناب کشی مرکز نور دهاقان  عنوان قهرمانی، در رشته دو میدانی مراکز نور مهرگان و افق به ترتیب عناوین اول تا سوم و در رشته دارت مراکز نور و مهرگان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

لله گانی ادامه داد: در بخش خانمهای توانخواه نیز در قسمت طناب کشی مراکز پراور و شهید مدرس “صدف” عناوین اول و دوم، در رشته دو میدانی مراکز آوا و صدف از  شهید مدرس  عناوین اول و دوم، در رشته دارت مراکز آوا و صدف از شهید مدرس عناوین اول و دوم و در رشته شطرنج مرکز  پراور عناوین اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/