سرویس: ورزشی ۰۹:۳۸ - چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۶

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا:

مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان پسر شهرضا برگزارشد/ تیم آرتمن قهرمان این سری از رقابت ها

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا از برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان پسر شهرضا به مناسبت هفته بسیج و ولادت حضرت رسول اکرم(ص) در سالن شهید طحانی این شهر خبرداد.

علی نقی انصاری در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان پسر شهرستان شهرضا به مناسبت هفته بسیج و ولادت حضرت رسول اکرم (ص)، اظهار کرد: این سری از مسابقات در شهرستان  با شرکت تیم های آرال الف و ب، آرتمن الف وب، سرباز و تیم شهرستان دهاقان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به برگزاری ده مسابقه در دو گروه سه تیمی در این مسابقات، گفت: رقابت ها از دوم تا ششم آذرماه در سالن طحانی شهرضا پیگیری شد.

وی با بیان اینکه دو تیم آرتمن الف و آرال الف به فینال این سری از رقابت ها رسیدند، خاطرنشان کرد: مسابقه فینال روز دوشنبه ۶ آذرماه از ساعت ۱۵ در سالن طحانی آغاز شد.

انصاری ادامه داد: در نهایت در یک بازی نزدیک و در میان حجم انبوهی از تماشاگران و علاقه مندان به این رشته تیم آرتمن توانست با نتیجه دو بر صفر تیم آرال الف را مغلوب نماید و به مقام قهرمانی برسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا بیان کرد: دو تیم دهاقان و آرال ب نیز دیدار رده بندی را انجام دادند که در این دیدار تیم آرال ب توانست با شکست تیم دهاقان با نتیجه دو بر یک به مقام سومی دست پیدا کند.

وی ادامه داد: ترکیب تیم نوجوانان آرتمن در این مسابقه را  محمد طاها زمانی، امیرحسین یوسفی، امیرحسین سالک، نیما صارمی،  یونس اسدی، محمدحسین پژوهش، محسن امیری، محمد مهدی ذولفقاری، شنتیا حیدری به مربیگری محمدعلی زمانی و سرپرستی مجیددهقان تشکیل دادند.

انصاری در انتها عنوان کرد: به تیم های اول تا سوم در حضور جمعی از پیشکسوتان حکم قهرمانی اهدا شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.