سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۱۶ - سه شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۶

رئیس اداره ارشاد شهرضا:

طرح پاییزه کتاب در کتاب فروشی های منتخب شهرضا اجرا می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا، با اشاره به اجرای طرح پاییزه کتاب در کتابفروشی های منتخب شهرضا، گفت: این طرح هم اکنون در سه کتاب فروشی شهرضا اجرا شده و شهروندان می توانند با همراه داشتن کارت ملی اقدام به خرید کتب مورد علاقه خود همراه با تخفیف کنند.

محمدعلی جعفری، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، با اشاره به برگزاری طرح پاییزه کتاب در شهرضا، اظهار کرد: همه شهروندان با همراه داشتن کارت ملی خود می توانند به کتابفروشی های منتخب این طرح مراجعه کرده و اقدام به خرید کتاب همراه با تخفیف کنند.

رئیس اداره ارشاد شهرضا، خاطرنشان کرد: کتاب فروشی ها با ورود به سامانه این طرح و گذراندن مراحل ثبت نام می توانند وارد این طرح شده و آن را اجرا کنند.

وی با بیان اینکه شهروندان می توانند در این طرح کتاب های مورد علاقه خود را تا ۲۵ درصد تخفیف، خریداری کنند، عنوان کرد: در حال حاضر کتاب فروشی ارشاد واقع در چهارراه شهرداری، کتاب فروش البرز در میدان شهدا و کتاب فروشی کاغذ کاهی عضو سامانه هستند و در این طرح حضور دارند.

جعفری در رابطه با احتمال افزایش تعداد کتاب فروشی های حاضر در این طرح، عنوان کرد: اگر کتاب فروشی های شهرستان در این طرح ثبت نام کنند، این آمار افزایش خواهدیافت.

رئیس اداره ارشاد شهرضا ادامه داد: این طرح تنها مربوط به فصل پاییز نبوده و در دیگر فصول سال هم اجرا می شود.

وی با بیان اینکه این طرح سال گذشته در تمام فصول اجرا شد، خاطرنشان کرد: امسال این طرح با یک وقفه از پاییز شروع شده است و احتمال دارد در فصل زمستان نیز ادامه داشته باشد.

گفتنی است پیش از این مدیر کل ارشاد استان اصفهان از اجرای طرح پاییزه کتاب در کتاب فروشی های شهرستان‌های اصفهان، خمینی شهر، نجف‌آباد، شاهین شهر، شهرضا، کاشان، نایین، زرین شهر، فولادشهر، سمیرم و نطنز خبرداده بود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.