سرویس: اجتماعی ۰۸:۳۲ - دوشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۶

خزانه دار شورای اسلامی شهر شهرضا مطرح کرد:

مشارکت بخش خصوصی با شهرداری شهرضا در طرحهای سرمایه گذاری شهری

خزانه دار شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: باتوجه به نبود نقدینگی کافی اولویت شیوه اجرای سرمایه گذاری مشارکت بخش خصوصی با شهرداری و روش BOT در طرحهای عمرانی است.

به گزارش شهرضانیوز، سعید آقاسی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل نخستین جلسه کمیسیون عالی سرمایه گذاری شهرداری شهرضا، اظهار کرد: در این جلسه که به منظور تشریح شیوه نامه استاندارد این کمیسیون برگزار شد نمایندگانی از استانداری، فرمانداری، شهردار، اعضای شورای شهر و مشاوران سرمایه‌گذاری حضور داشتند.

وی تأکید کرد: توسعه سرمایه گذاری های شهرداری با هدف ایجاد درآمدهای پایدار شهری، باتوجه به نبود نقدینگی کافی و با اولویت شیوه اجرای BOT ضروری است.

برای اجرای پروژه ها در این روش که منافع سال‌های اولیه طرح متعلق به سرمایه گذار و منافع بلندمدت، متعلق به شهرداری است، اجرای طرحهایی در زمینه ساخت پارکینگ به منظور کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر، ایجاد مولدهای برق خورشیدی و بادی و گازی و تفکیک پسماند از مبدا و بازیافت نخاله های ساختمانی از اولویت برخوردار است.

آقاسی، با تأکید بر لزوم الگوپذیری از شهرهای پیشگام کشور در زمینه جذب سرمایه گذار، اظهار کرد: حضور فعال در نمایشگاه‌ها و همایش های سرمایه گذاری از مهمترین راهکارها برای جذب مشارکت سرمایه گذاران است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.