سرویس: اجتماعی ۱۳:۱۸ - یکشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۶

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج):

بسیج جهان اسلام تشکیل شده است/دسیسه استکباری برای پرورش داعش در مقابل اقتدار بسیج شکست خورد

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج)، گفت: در شرایط فعلی شاهد تشکیل بسیج مردمی در سراسر جهان اسلام هستیم، اقتدار این نیرو در کشورهای اسلامی تا جایی بود که دسیسه استکباری برای پرورش داعش در مقابل آن شکست خورد.

به گزارش شهرضانیوز، فضل الله کفیل ظهر امروز در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان شهرضا که در سالن شهید طحانی شهر شهرضا تشکیل شد، اظهار کرد: بسیج یک نیروی الهی و محصول خداباوری و ایمان نیروهای مقاومت اسلامی است.

وی، ادامه داد: امام راحل(ره) با طرح نظریه تشکیل بسیج خدمت بزرگی را به ایران و جهان اسلام کرد زیرا در شرایط فعلی شاهد تشکیل بسیج مردمی در سراسر جهان اسلام هستیم، اقتدار این نیرو در کشورهای اسلامی تا جایی بود که دسیسه استکباری برای پرورش داعش در مقابل آن شکست خورد.

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج)، بیان کرد: نابودی داعش نباید صرفا محدود به اخبار و اطلاعات شود، این نیروی تروریستی در شرایط فعلی زمینی در اختیار ندارد تا بتواند اقدامات تروریستی خود را سازماندهی کند اما این تنها ظاهر ماجرا است و حقیقت آن است که نیروهای مقاومت در برابر تفکر تروریستی صهیونیست به پیروزی رسیدند.

کفیل، تأکید کرد: داعش با پول کشورهای عرب مرتجع منطقه تشکیل شد و برای تحقق آرمان نهایی خود یعنی تشکیل حکومت بزرگ عراق و شام از انجام هیچ جنایتی کوتاهی نکرد اما با اقدام به موقع نیروهای رزمنده و هوشیاری و تبعیت از فرمانده معظم کل قوا شکست خوردند.

وی، تصریح کرد: باید در پیروزی جبهه مقاومت و فرایند شکل گیری داعش تأمل کنیم زیرا دشمنان انقلاب جاهلانه و بدون برنامه با انقلاب و اسلام مبارزه نمی‌کنند، آنها از هر امکانی برای تحقق نیات پلید خود استفاده می‌کنند اما تنها در برابر ایستادگی و استقامت ملت بزرگ ایران شکست خورده‌اند.

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج)، اظهار کرد: آمریکا و اسراییل با ایجاد و تقویت داعش برای ۳۰ یال آینده منطقه پیشبینی می‌کردند و در طرحی سازماندهی شده یک زمینه سازی ۳۰ ساله را برای غلبه تفکر صهیونیستی دنبال می‌کردند.

کفیل، تأکید کرد: اگر در برابر اقدامات ظالمانه و وحشیگری داعش در منطقه ایستادگی نمی‌شد مسلمانان منطقه ۳۰ سال شاهد خونریزی و غارت اموال خود بودند و در نهایت نیز چاره‌ای جز تسلیم نداشتند.

وی، گفت: تدابیر هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا در ایجاد ساز و کار مناسب و جهت دهی نیروهای مقامت در مقابله با گروهک تروریستی داعش موقعیت را به گونه‌ای پیش برد که در نهایت پیروی جهان اسلام و شکست استکبار جهانی را به دنبال داشت و از اینجا اهیمت بصیرت و آگاهی در صیانت حریم ولایت و حفظ روحیه انقلابی و ولایتمداری مشخص می‌شود.

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج)، گفت: در شرایط فعلی شاهد شکل گیری بسیج مردمی در کشورهای عراق و لبنان و سوریه و یمن هستیم زیرا مسلمانان این کشورها نیز به خوبی دریافتند آنچه که می‌تواند باعث پیروزی آنها در برابر اقدامات ظالمانه استکبار جهانی شود، تکیه بر توان مردمی و سازماندهی آن در این جهت است.

کفیل، ادامه داد: در شرایط فعلی عربستان حاضر به پرداخت هزینه جنگ با ایران شده است اما اسراییل از مقابله نظامی به ایران پرهیز می‌کند زیرا به خوبی تجربه دوران دفاع مقدس و تجربه‌های مشابه آن را به خاطر دارد و می‌داند که در نهایت چیزی جز خفت و شکست نصیب آن نمی‌شود.

وی، تأکید کرد: تفکر بسیجی جهان اسلام را در برابر هرگونه تجاوزی بیمه کرده و بزرگترین قدرت بازدارنده جهان اسلام را ایجاد کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، نیز در این همایش، بسیج را مظهر اقتدار و صلابت انقلاب اسلامی دانست و افزود: ولایتمداری و تبعیت بی چون چرا از فرامین فرمانده مظعم کل قوا مهمترین و بارزترین ویژگی‌های بسیجیان است و یک از اعضای بسیج به داشتن این خصوصیات افتخار می‌کند.

جواد داستانی، با اشاره به شکست نیروهای داعش و ترویستهای منطقه از رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی عنوان کرد: ترویستهای منطقه در واقع در برابر یک نیروی الهی که حاصل تفکر الهی امام راحل(ره) و رهنمودهای الهی رهبر معظم انقلاب است شکست خوردند زیرا امروز همه کشورهایی که خواستار رهایی خود از جور ستم استکبار هستند دریافته‌اند که چاره‌ای جز پیروی از ارزشهای انقلاب اسلامی ایران ندارند.

وی، گفت: امروز در شرایطی شاهد رشد و بالندگی انقلاب اسلامی در داخل کشور هستیم که تفکر انقلاب اسلامی در منطقه و جهان شناخته شده است و استکبار جهانی نیز در جبهه‌های مختلف در برابر اراده ملت و رزمندگان ایران به زانو درآمده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، اظهار کرد: بسیج در طول تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی ایران همواره با هدف تربیت نیروهای توانمند برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال کادرسازی بوده است.

داستانی، ادامه داد: پیشرفت همه جانبه کشور و مقابله با تهاجم فرهنگی نیازمند استفاده از نیروی انسانی توانمند و متعهد است تا در همه بخش ها با روحیه انقلابی فعالیت کند.

وی، گفت: بسیجیان همواره آمادگی رزمی خود را در قالب فراخوان های گردانهای امام حسین(ع) و عاشورا ویژه برادران و گردان های الزهرا و کوثر ویژه خواهران حفظ کرده‌اند به همین دلیل در شرایط فعلی آماده مقابله با هرگونه تهاجمی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در بخش دیگری از سخنان خود، در تشریح برنامه های این ناحیه در هفته بسیج، گفت: در هفته بسیج امسال با شعار «بسیج مظهر مردمسالاری دینی» ۱۸۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و ۱۵ قشر بسیج شهرستان اجرا می ‌شود.

داستانی، اضافه کرد: از مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان طرح بسیجی محله محور است که به صورت گشت های نیروهای بسیجی در محلات بدون استفاده از سلاح گرم برگزار می شود.

وی، بیان کرد: در این هفته ۲ تیم از پزشکان بسیجی با حضور در یکی از مناطق محروم اقدام به ویزیت رایگان مردم خواهند کرد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.