سرویس: اجتماعی ۲۱:۱۲ - شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا:

اعزام تیمهای پزشکی بسیج به مناطق محروم در هفته بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا، گفت: در این هفته ۲ تیم از پزشکان بسیجی سلامت با حضور در یکی از مناطق محروم اقدام به ویزیت رایگان مردم خواهند کرد.

به گزارش شهرضانیوز، سرهنگ جواد داستانی در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا، عنوان کرد: بسیج شجره طیبه ای است که در هر زمانی انقلاب اسلامی به وجود ان احتیاج داشته با همه توان مارد عمل شده است.

وی، اضافه کرد: مهمترین ویژگی بسیجیان ولایتمداری و ایمان آنها است و همین عوامل نیز باعث موفقیت آنها در همه عرصه ها شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، گفت: سردار سلیمانی پیش از زمانی که اعلام کرده بود بر داعش پیروز شد این رفتار باید الگویی برای دولتمردان در عمل به وعده‌ها باشد.

داستانی، ادامه داد: بسیج در طول تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی ایران همواره با هدف تربیت نیروهای توانمند برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال کادرسازی بوده است.

وی، اضافه کرد: پیشرفت همه جانبه کشور و مقابله با تهاجم فرهنگی نیازمند استفاده از نیروی انسانی توانمند و متعهد است تا در همه بخش ها با روحیه انقلابی فعالیت کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا، بیان کرد: بسیجیان در شرایط فعلی آماده مقابله با هرگونه تهاجمی هستند زیرا همواره آمادگی رزمی خود را در قالب فراخوان های گردان های امام حسین(ع) و عاشورا ویژه برادران و گردانهای الزهرا و کوثر ویژه خواهران حفظ کرده‌اند.

داستانی، با اشاره به پیروزی نیروهای مبارز بر گروهک تروریستی داعش عنوان کرد: پیروزی بر شجره ملعونه داعش نتیجه ایستادگی انقلابی و مقاومت کفرستیزان در برابر جنایات گروهکی بود که توسط استکبار جهانی ایجاد و تقویت شدند.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، در تشریح برنامه های هفته بسیج امسال در این شهرستان گفت: در هفته بسیج امسال ۱۸۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان اجرا می ‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا، ادامه داد: در این هفته ۲ تیم از پزشکان بسیجی سلامت با حضور در یکی از مناطق محروم اقدام به ویزیت رایگان مردم خواهند کرد.

داستانی، خبر از اجرای طرح «کرامت» یا « به سوی نور» در هفته بسیج در این شهرستان داد و افزود: با اجرای این طرح که ویژه پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان بود ۲۵ نفر از معتادان شهرستان که ۹ نفر از آنها زن بودند، درمان شدند.

وی، با بیان این مطلب که شعار هفته بسیج امسال «بسیج مظهر مردمسالاری دینی» انتخاب شده است، عنوان کرد: از جمله مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان طرح بسیجی محله محور است که به صورت گشت های نیروهای بسیجی در محلات بدون استفاده از سلاح گرم برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، گفت: از جمله طرحهایی که در هفته بسیج امسال اجرا می شود طرح گشتهای محله محور است که در آخرین مرحله انجام این گشتها یک دستگاه خودروی مسروقه و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه توسط اعضای یکی از این گشتها کشف شده است.

داستانی، با اشاره به وقوع زلزله در مناطق غربی کشور اظهار کرد: پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم به هموطنانمان در این مناطق هستند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.