سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۴۰ - جمعه ۰۳ آذر ۱۳۹۶

رئیس هیئت پرورش اندام شهرضا خبرداد؛

برگزاری مسابقات جایزه بزرگ قوی ترین مردان در شهرضا/ جایزه ویژه ۲۰ میلیونی برای نفر برتر

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرضا، گفت: مسابقات جایزه بزرگ قوی ترین مردان در وزن منهای ۱۰۵ کیلوگرم در شهرضا درحال برگزاری است.

مرتضی جانقربان، در گفت و گو با این پایگاه خبری شهرضانیوز، با اشاره برگزاری مسابقات جایزه بزرگ قوی ترین مردان در شهرضا، اظهار کرد: این دوره از مسابقات در ورزن منهای ۱۰۵ کیلوگرم برگزار می شود.
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرضا، با بیان اینکه این مسابقات از صبح امروز ساعت هشت و ۳۰ دقیقه آغازشده است، گفت: مرحله نهایی این سری از مسابقات نیز عصر امروز ساعت ۱۶ با حضور راهیافتگان به فینال برگزار خواهدشد.
وی با بیان اینکه این سری از مسابقات همزمان با هفته بزرگداشت بسیج برپا می شود، تصریح کرد: کانون بسیج وزرشکاران در کنار هیئت پاورلیفتینگ و بدنسازی شهرضا در برپایی این مسابقات حضور دارد.
جانقربان ادامه داد: این مسابقات در سالن شهید مصدق محله قشقایی شهرضا برگزار می شود.
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرضا دررابطه با جوایز در نظرگرفته شده برای نفرات برتر، خاطرنشان کرد: به نفر برتر این سری از مسابقات ۲۰ میلیون ریال جایزه همراه با کمربند قهرمانی و حکم اهدا می شود.
وی ادامه داد: برای نفر دوم، حکم، تندیس طلایی و ۱۵ میلیون ریال وجه نقد ر نظر گرفته شده و نفر سوم نیز علاوه بر حکم و تندیس، ۱۰ میلیون ریال وجه نقد دریافت خواهد کرد.
جانقربان تصریح کرد: نفرات چهارم تا ششم نیز حکم، مدال و جایزه نفیس دریافت خواهند کرد.
وی تاکید کرد: عموم مردم می توانند برای تشویق شرکت کنندگام و مشاهده مسابقات به سالن شهید مصدق مراجعه کنند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.