سرویس: اجتماعی ۲۳:۴۸ - سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا:

اجرای طرح دکتر رهنمون در شهرضا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، گفت: یکی از برنامه های بسیج در این هفته اجرای طرح شهید دکتر رهنمون باهدف ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، مشاوره‌ای و ارائه الگوی مناسب از سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

به گزارش شهرضانیوز، جواد داستانی امشب در همایش علمداران ولایت که در تالار سرو مجموعه فرهنگی شهید مدرس شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: پیشرفت همه جانبه کشور و مقابله با تهاجم فرهنگی نیازمند استفاده از نیروی انسانی توانمند و متعهد است تا در همه بخشها با روحیه انقلابی فعالیت کند.

وی، ادامه داد: بسیج در طول تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی ایران همواره با هدف تربیت نیروهای توانمند برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال کادرسازی بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: در هفته بسیج امسال با شعار «بسیج مظهر مردمسالاری دینی» ۱۸۰ عنوان برنامه در سطح پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج و ۱۵ قشر بسیج شهرستان اجرا می ‌شود.

داستانی، گفت: اهدای پنج سرویس جهیزیه به افراد بی بضاعت، برگزاری همایش علمداران ولایت و برگزاری سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان باحضور سردار فدا- جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) استان، از جمله دیگر برنامه های این هفته است

وی، تصریح کرد: از جمله مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان طرح بسیجی محله محور است که به صورت گشتهای نیروهای بسیجی در محلات بدون استفاده از سلاح گرم برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، ادامه داد: از هفته بسیج امسال اجرای طرح صندوقهای قرض الحسنه اشتغالزایی آغاز می شود، در این طرحها با مشارکت مردم صندوقهای قرض الحسنه تشکیل و از عرصه های اشتغالزایی حمایت می شود.

داستانی، گفت: بسیجیان همواره آمادگی رزمی خود را در قالب فراخوانهای گردانهای امام حسین(ع) و عاشورا ویژه برادران و گردانهای الزهرا و کوثر ویژه خواهران حفظ کرده‌اند به همین دلیل در شرایط فعلی آماده مقابله با هرگونه تهاجمی هستند.

وی، با اشاره به وقوع زلزله در مناطق غربی کشور اظهار کرد: پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم به هموطنانمان در این مناطق هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، ادامه داد: در این هفته ۲ تیم از پزشکان بسیجی سلامت با حضور در یکی از مناطق محروم اقدام به ویزیت رایگان مردم خواهند کرد.

داستانی، اظهار کرد: در این هفته طرح کرامت یا به سوی نور در شهرستان اجرا می شود و با اجرای این طرح که ویژه پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان بود ۲۵ نفر از معتادان شهرستان که ۹ نفر از آنها زن بودند، درمان شدند.

وی، گفت: یکی از برنامه های بسیج در این هفته اجرای طرح شهید دکتر رهنمون باهدف ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، مشاوره‌ای و ارائه الگوی مناسب از سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.