سرویس: اجتماعی ۲۳:۴۳ - سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

جانشین قرار گاه امنیتی امام علی(ع) سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان:

دینداری و برخورداری از روحیه انقلابی مهمترین ویژگی بسیجیان است

جانشین قرار گاه امنیتی امام علی(ع) سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، گفت: دینداری و تلاش برای عمل به دستورات شرعی و برخورداری از روحیه انقلابی مهمترین ویژگی بسیجیان هستند.

به گزارش شهرضانیوز، فضل الله کفیل امشب در همایش علمداران ولایت که در تالار سرو مجموعه فرهنگی شهید مدرس شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: اردوهای جهادی مجموعه‌ای از خدمات را در مناطق محروم انجام می‌دهند و تجاربی همانند آن باعث شد تا بازسازی همه روستاهای مناطق زلزله زده که یکصد و ده عدد بودند به سپاه واگذار شود.

وی، ادامه داد: آنچه که برای بسیجیان و بسیج بسیار مهم است بصیرت اخلاص و عمل به هنگام است، اینها مهمترین ویژگیهای بسیجیان بوده است.

جانشین قرار گاه امنیتی امام علی(ع) سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، گفت: دینداری و تلاش  برای عمل به دستورات شرعی و برخورداری از روحیه انقلابی مهمترین ویژگی بسیجیان هستند.

کفیل در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: بصیرت پاسخ به این سؤال قدیمی است که چرا بعد از گذشت پنجاه سال از بعثت پیامبر اسلام(ص) مسلمانان نوه ایشان را به شهادت رساندند در پاسخ باید بگوییم زیرا نماز را ضایع کردند و از هوای نفس تبعیت کردند.

وی، بیان کرد: عدم وجود بصیرت شرایطی را برای افراد ایجاد می‌کند که توان تشخص راه درست و غلط را ندارند.

جانشین قرار گاه امنیتی امام علی(ع) سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، تصریح کرد: بسیج جذابیتهای زیادی برای همه جهانیان دارد چون بزرگترین کارها را بدون حقوق و مزایا و تنها برای رضای خدا انجام می‌دهد

کفیل، بیان کرد: خاطرات دوران دفاع مقدس و دهه شصت باید همچنان مرور شود تا به دلایل مختلف از مسیر انقلاب خارج نشویم چون انقلاب به برکت ایثارگری امام راحل(ره) و شهدا و خون دلهای رهبر معظم انقلاب ایجاد شده و پایدار مانده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.