سرویس: اجتماعی ۱۷:۲۷ - سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا خبر داد:

ارسال ۲۰ تن کمکهای مردمی از شهرضا به مناطق زلزله زده

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا گفت: یک محموله ۱۰ تنی حاوی کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شده و یک محموله دیگر نیز در روزهای آینده به این مناطق ارسال خواهد شد.

به گزارش شهرضانیوز، جواد داستانی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهرضا عنوان کرد: طرح به سوی نور به عنوان یک تجربه ماندگار، خدمات قابل توجهی در حوزه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ارائه داد.

وی تصریح کرد: پاکسازی یکی از مناطق آلوده شهرستان از مواد مخدر و ارائه خدمات مختلف به ساکنان آن منطقه برای رهایی از دام اعتیاد و اشتغال آنان باید به عنوان الگویی برای سایر مناطق در نظر گرفته شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا اظهار کرد: گسترش روز افزون آمار اعتیاد و نیز پیدایش انواع مختلف مواد مخدر و روانگردانها ضرورت مشارکت همه نهادهای اجرایی و دستگاه‌های مسئول در مبارزه سازمان یافته با این معضل اجتماعی را دوچندان کرده است.

داستانی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج، بیان کرد: در هفته بسیج امسال ۱۸۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان اجرا می ‌شود.

وی با بیان این مطلب که شعار هفته بسیج امسال «بسیج مظهر مردمسالاری دینی» انتخاب شده است، عنوان کرد: از جمله مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان طرح بسیجی محله محور است که به صورت گشت های نیروهای بسیجی در محلات بدون استفاده از سلاح گرم برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرضا ادامه داد: در این هفته ۲ تیم از پزشکان بسیجی سلامت با حضور در یکی از مناطق محروم اقدام به ویزیت رایگان مردم خواهند کرد.

داستانی همچنین با اشاره به وقوع زلزله در مناطق غربی کشور اظهار کرد: پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج شهرستان آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم به هموطنانمان در این مناطق هستند.

وی اضافه کرد: یک محموله ۱۰ تنی حاوی کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شده و یک محموله دیگر نیز در روزهای آینده به این مناطق ارسال خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا تصریح کرد: این کمک ها شامل ۶۰ میلیون ریال وجه نقد، ۵۰۰ تخته پتو، یک هزار و ۷۰۰ قوطی غذای کنسرو شده، صد کارتن مواد شوینده بهداشتی، پنج هزار دست لباس نو، ۴۰۰ باکس آب معدنی، ۱۰ رول پلاستیک رولی عرض ۴ متر،دو هزار متر مربع موکت، ۲۰ عدد بخاری و ۲۰ کارتن خشکبار است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.