سرویس: اجتماعی ۲۳:۳۲ - دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

رییس اداره اوقاف شهرستان شهرضا:

یک بانوی شهرضایی به مرحله کشوری مسابقات قرآن اوقاف راه یافت

رییس اداره اوقاف شهرستان شهرضا گفت: ۴۸ نفر از آقایان و بانوان قرآن پژوه به مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه راه یافتند که از این تعداد سه نفر حائز رتیه‌های برتر شدند و یکی از بانوان به مرحله کشوری راه یافت.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام رضا ابراهیمی امشب در همایش قرآنی نورالثقلین که همراه با تقدیر از برگزیدگان مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات قرآنی این شهرستان، در سالن اجتماعات فرمانداری شهرضا برگزار شد، عنوان کرد: در سالهای قبل مسابقات قرانی اداره اوقاف در دور رده سنی کمتر و بیشتر از ۱۸ سال انجام می شد و از ۲ سال قبل مسابقات رده سنی زیر ۱۸ سال در شهرستانها برگزار نمی شد.

وی ادامه داد: در سالیان اخیر شمار نفرات برتر بالای ۱۸ سال در شهرستان کمتر از ۱۰۰ نفر بود اما باوجود آن رتبه های بسیار خوبی در سطح استان و کشور کسب می کردند.

رییس اداره اوقاف شهرستان شهرضا اضافه کرد: در مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم ۴۰۰ نفر شرکت کردند و در رشته های حفظ ۵ ، ۱۰ , ۲۰ و کل قرآن کریم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حجت الاسلام ابراهیمی تصریح کرد: از مجموع شرکت کنندگان ۴۸ نفر از آقایان و بانوان قرآن پژوه به مرحله استانی راه یافتند که از این تعداد سه نفر حائز رتیه‌های برتر شدند و یکی از بانوان به مرحله کشوری راه یافت.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.