سرویس: اجتماعی ۱۲:۲۶ - دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

اجرای طرح کارناوال کتابخوانی در شهرضا+تصاویر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا از اجرای طرح کارناوال کتابخوانی کودک و نوجوان در شهرضا همزمان با هفته کتابخوانی خبر داد.

به گزارش شهرضانیوز، محمدعلی جعفری ظهر امروز در حاشیه اجرای برنامه کارناوال کتاب در شهرداری شهرضا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای اجرای این طرح دانش اموزان دستان دخترانه ثریا با حرکت از خیابان طباطبایی به سمت میدان حُر وارد ادارات شهرستان شده و به هریک از کارکنان کتابی را هدیه داده و از او می‌خواهند تا آن کتاب را به فرزند خود و سایر کودکان و نوجوانان بدهد تا مطالعه کنند.

وی اضافه کرد: فردی که این کتابها را در اختیار می گیرد باید پس از مطالعه، ابتدای فهرست آن را امضا کند و به نفر بعدی تحویل دهد و سرانجام در آبانماه سال آینده این کتاب به دبستان ثریا برگشت داده می‌شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا تصریح کرد: این طرح برای نخستین بار و با شعار «بگذارید با کتاب بزرگ شویم» در شهرضا اجرا شده و هدف از آن ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان کودکان و نوجوانان است.

وی ادامه داد: تاکنون ۳۶ باشگاه کتابخوانی در شهرستان به ثبت رسیده که تنها ۵ عدد از این باشگاه‌ها در دبستان ثریا وجود دارد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.