سرویس: اجتماعی ۱۰:۲۱ - جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا :

ساخت زیرگذر شهری شهرضا نیازمند اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد است

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: براوردهای کارشناسی نشان می دهد ساخت زیرگذر شهری شهرضا نیازمند اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیاردریال است.

به گزارش شهرضانیوز، مهدی صالحپور در جلسه شورای اسلامی شهر شهرضا با تاکید بر ضرورت اجرای طرح احداث زیرگذر منطقه طالقانی شهرضا، بیان کرد: براوردها نشان می دهد احداث این زیرگذر نیازمند اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال است.

وی با اشاره به رایزنی انجام شده با دستگاه‌های خدمات رسان برای ارائه طرح زمانبدی شده جهت اجرای این پروژه، اظهار کرد: نخستین سازمانی که دراینباره اعلام نظر کرده شرکت آب و فاضلاب شهری بوده است.

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا تصریح کرد: استقرار تاسیسات آب شهری و عبور فاضلاب گروه ۲۲ توپخانه از این منطقه  وضعیت حفاری این منطقه را با مشکل روبرو کرده است، این در حالی است که جابجایی تأسیسات مخابراتی و برق نیز در مراحل بعدی بررسی‌ها قرار دارد.

صالحپور درخصوص ابعاد اجرای این طرح نیز بیان کرد: با اجرای این طرح در این چهارراه، خیابانهای حافظ غربی و شرقی از زیر پل زیرگذر عبور می‌کنند و خیابان‌های انقلاب اسلامی و طالقانی از روی پل روگذر به هم متصل می شود.

رییس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه هیچ خدمتی همچون باز کردن معبر و ایجاد خیابان مناسب برای مردم ارزش ندارد گفت: ایجاد خیابانی مناسب باعث ایجاد تسهیل در رفت و آمد خواهد شد و ترافیک شهری را روان خواهد کرد.

صاحپور در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به درخواست ها و تقاضای جدی مردم درباره باز کردن چهار راه سمیه گفت: اینکه یکسری از افراد به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام نمی‌گذارند و مشکل ساز می شوند، نباید تردد همه شهروندان را با مشکل مواجه کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به اجرای طرح تکمیل پایش تصویری شهرضا بیان کرد: باید با نصب دوربین‌های کنترل سرعت و ثبت تخلفات، نظارت بر چهارراه‌ها و خیابانها بیشتر شود زیرا اینکار باعث سهولت رفت و آمد و کاهش تخلفات رانندگی می‌شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.