سرویس: خواندنی ۰۸:۰۷ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان مطرح کرد:

شبکه دامپزشکی شهرضا در ردیف بهترین واحدهای دامپزشکی استان قرار دارد

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به ارزیابی انجام شده جهت معرفی و تشویق شبکه های فعال استان گفت: در این ارزیابی شهرستان های شهرضا، اردستان، سمیرم و فلاورجان دارای بهترین عملکرد بودند.

به گزارش شهرضانیوز، دکتر سید محمد حسینی سرپرست اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از ارزیابی عملکرد شبکه های دامپزشکی شهرستان های این استان در مبارزه با بیماری های دامی خبر داد.

وی در ادامه افزود: ارزیابی عملکرد، جهت یافتن نقاط ضعف و برطرف کردن آن انجام می گیرد هر چند که در این ارزیابی ها گاهاً به عملکردهای بسیار خوب برخورد می کنیم که با بررسی دلایل این عملکرد و پیدا کردن دلایل قوت، در رفع نقاط ضعف می تواند بسیار کارآمد باشد.

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ضمن اشاره به این موضوع که این ارزیابی در جلسه ای به ریاست دکتر موحدی مدیرکل و با حضور تعدادی از مسئولین اداره کل دامپزشکی استان اصفهان انجام گرفت، بیان داشت: در این جلسه عمکرد شبکه ها در شش ماهه نخست امسال از لحاظ کمی و کیفی مورد ارزیابی قرار گرفت و با عملکرد سال گذشته آنها مقایسه گردید.

حسینی در ادامه گفت: در این ارزیابی تعداد نیروی فنی، خودروی عملیاتی، جمعیت دامی، وسعت شهرستان، گستردگی مراکز پرورش و دام ها، بخش خصوصی فعال و… مورد توجه قرار گرفت.

وی با تاکید بر این موضوع که این ارزیابی جهت تشویق شبکه های فعال و تعیین نقاط ضعف صورت گرفته، تصریح کرد: در این ارزیابی شهرستان های شهرضا، اردستان، سمیرم و فلاورجان دارای بهترین عملکرد بودند.

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با ذکر این مطلب که این ارزیابی مجدداً در پایان سال انجام می گیرد خاطر نشان کرد: در این ارزیابی عملکرد اکثر شبکه های دامپزشکی قابل قبول بود و امیدوارم با برطرف شدن نقاط ضعف و تامین بودجه های لازم جهت واگذاری برخی از طرح ها به بخش خصوصی پوشش واکسیناسیون کامل تری را داشته باشیم.

منبع:روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.