سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۵۴ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا خبر داد:

شورای شهر شهرضا تملک کارخانه نوین را دنبال می‌کند

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: یکی از مواردی که با جدیت از سوی این شورا در حال پیگیری است حل مشکل مالکیت کارخانه نوین است.

به گزارش شهرضانیوز، مهدی صالحپور شب گذشته در جلسه علنی شورای اسلامی شهر شهرضا با اشاره به وجود معضلاتی در حوزه آب شرب شهروندان گفت: متاسفانه وضعیت آب مصرفی مردم مناسب نیست که باتوجه به خشکسالی‌های چندین ساله تدبیر و در نظر گرفتن راه حل مناسب در این زمینه ضروری است.

صالحپور اضافه کرد: یکی از مهمترین طرح‌های حوزه آب و فاضلاب شهری، تکمیل پروژه فاضلاب بود که مصوبه شورای اسلامی شهر در این خصوص بر اساس تبصره ۳ ماده واحده قانون ایجاد تأسیسات آب و فاضلاب صادر شد که به موجب آن هر واحد مسکونی با پرداخت مبلغی به صورت اقساط در این زمینه مشارکت می‌کند.

وی تأکید کرد: اگر مردم در اجرای این پروژه مشارکت نکنند تکمیل آن زمان‌بر خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا همچنین ظهار کرد: یکی از مواردی که با جدیت از سوی این شورا در حال پیگیری است حل مشکل مالکیت کارخانه نوین است زیرا این کارخانه بخش مهمی از تاریخ شهرضا است و شهروندان شهر علاقه زیادی به آن دارند بنابراین هر چه سریعتر باید وضعیت مالکیت این بنا حل شود.

صالحپور در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به مشکلات و معضلات آرامستان این شهر گفت: ظرفیت آرامستان فعلی تقریبا پر است و مردم در خاکسپاری و دفن اموات با مشکل مواجه هستند این در حالی است که شهروندان در رفت و آمد به این مکان به ویژه در روزهای تعطیل با مشکلات ترافیکی مواجه بوده و مکان مناسبی نیز برای برگزاری مراسمات در آن وجود ندارد.

صالحپور اضافه کرد: این مکان در شرق شهرضا قرار دارد که از یک سال و نیم پیش همه نامه‌نگاری‌های مرتبط با آن نیز انجام شده است.

وی بیان کرد: این مکان دسترسی راحتتری برای شهروندان دارد و زمین مناسب برای ایجاد کمربند سبز را نیز در اختیار شهرداری قرار می‌دهد، مهمتر از همه آنکه دورنمای توسعه شهر نیز در آن در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.