سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۰:۵۹ - چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرضا :

آغاز اجرای طرح هادی روستای «هوک»

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرضا گفت: عملیات زیرسازی و جدولگذاری معابر روستای هوک در قالب طرح هادی این روستا به زودی آغاز خواهد شد که با انجام آن پروژه دفع و هدایت آبهای سطحی آن نیز اجرا می‌شود و برای آسفالت معابر هم منتظریم تا لوله گذاری آب شرب روستایی انجام شود.

به گزارش شهرضانیوز، امر الله پژومان در جلسه هم اندیشی مسئولان اجرایی شهرستان شهرضا که با محوریت بخشداری شهرضا و باهدف محرومیت زدایی و تأمین نیازهای روستای هوک این شهرستان در محل این روستا برگزار شد، اظهار کرد: در سالهای گذشته به دلیل نبود طرح هادی برای این روستا، اعتباری هم برای آن در نظر گرفته نمی‌شد اما با تصویب طرح هادی بسیاری از مشکلات حوزه عمرانی آن برطرف می‌شود.

وی تصریح کرد: در طرح هادی این روستا احداث مسجد با کاربری فرهنگی پیشبینی شده و لازم است با همکاری اهالی محل آن جانمایی شود تا اقدامات لازم برای تعیین مالکیت آن انجام شود.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرضا ادامه داد: برای اجرای کامل طرح هادی این روستا برا اساس نرخهای مصوب سال جاری حدود ۹ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

پژومان گفت: عملیات زیرسازی و جدولگذاری معابر این روستا به زودی آغاز خواهد شد که با انجام آن پروژه دفع و هدایت آبهای سطحی آن نیز اجرا می‌شود و برای آسفالت معابر هم منتظریم تا لوله گذاری آب شرب روستایی انجام شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.